Everett_Young
O uživateli
- Přezdívka
- Everett_Young
- Datum registrace
- Návštěv
- 26,127
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Argo připravuje nové vydání Vesmírné odysey https://www.facebook.com/fantastikavargu/videos/537977216394271/
-
Ale ne... ne, ne, ne.... http://www.csfd.cz/film/338522-macgyver/451739-serie-1/prehled/
-
@flanker.27 není nad to jen tak po ránu vyjít na náměstí a podpálit se tam. Jedenáct z deseti Palachů doporučuje =D
-
A ještě jedna lahůdka pro cynické zrůdy :twisted: http://svetneuspesnych.eu/2016/08/03/jak-muze-sebevrazda-zmenit-vas-zivot/
-
Buď je to geniálně promyšlený trolling (protože youtubemoney) nebo jsem právě narazil na něco co s nezaslouží žít se mnou na jedné planetě.
-
-
@flanker.27 film je jeden z mála co ode mě získal 5* - a víš jak je těžké získat u mě 5* :twisted:
-
Moment. Dokonalý trik má knižní předlohu? What? To jak je možné, že jsem o tom nevěděl?
-
@CervenKa kouknu na originál hned jak vyjde, jen jsem v tomhle případě zvyklý na dabing.
-
@DanielSvatoš být lepší než JJ není zrovna velký úspěch. @Nevada datum Gilmorek poznamenáno v kalendáři, jen netuším, jak si zvyknu na originál. V originále jsem viděl všeho všudy tak jednu nebo dvě epizody. A hlavně mám rád hlas Simony Postlerové,…
-
Tak on nakonec ten nový HP je jenom přepis scénáře k té nové divadelní hře :-D
-
@Krisa ne, to je z nějaké scénky s Náhlovským, jen si nevzpomenu z jaké. Vím, že to někde četl, ale už nevím kde to bylo.
-
Právě jsem si to našel na csfd. A teď toho lituji. Raději víc Xeny prosím.
-
@svoa00 Rozhodně ano :twisted:
-
A o co, že tohle bude neskutečná hovadina, jako všechny "historické" filmy na kterých se podílí Mel Gibson? http://www.csfd.cz/film/411301-hacksaw-ridge/prehled/
-
Tak tedy nový "krotitelé odpadů" - ten film je neuvěřitelně špatný. Ale ne tím stylem jako Sharknado, že by byl plný naprosto idiotských nápadů. Tohle je mnohem horší, protože Krotitelé odpadů postrádají dokonce i ty debilní nápady. Není tam vůbec n…
-
O tom, že Rowlingové došli peníze a rozhodla se ještě jednou nebo dvakrát vytřískat peníze z dobré značky. A světe div se, ono jí to nejspíš vyjde.
-
Mlha od Darabonta je hodně dobrá. Na csfd jsem tomu dával myslím 4*.
-
Snad můj nejoblíbenější anime soundtrack
-
Zrovna Harry Potter je jedním z nejhorších příkladů používání magie.
-
Tak co zatím říkáte na Preachera? Už jsem stihl dočíst komiks (je volně na netu v angličtině) a jestli se seriál rozjede stejně, tak to bude šílený.
-
Série jsou od sebe oddělené, není třeba znát příběh těch ostatních, ale jsou tam zajímavé doplňkové informace.
-
@Nevada trošku se obávám, že to dopadne stejně jako Batman vs Superman - tedy naprosto katastrofálně.
-
-
-
@Nevada A co úžasná Paní Závist? :twisted: Ale počkej do dalších dílů, dobré ženské postavy se ještě objeví. Hned ve čtvrtém díle přijde Tavore a pak jich tam bude ještě dost. Apsalar je taky dobrá, ačkoli jako Líto byla snad ještě lepší.
-
Říjen se blíží a máme tu první trailer na nového Ashe - a tenhle rozhodně nebude chytat pokémony! =D
-
@brbr na to, že Abe má být hlavní postavou, tak mi tam z nich přijde snad jako největší ňouma. Celkově jsou Američané oproti Britům dost nesympatičtí.
-
-
K třetí sérii jsem se zatím nedostal (už je venku celá?) ale zatím za nejlepší postavy považuji Hewletta a Rogerse za první dvě série.