Everett_Young
O uživateli
- Přezdívka
- Everett_Young
- Datum registrace
- Návštěv
- 26,127
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Aviv říká se, že ženy a dívky z rodu Mormontů se umějí přeměňovat na medvědice. Navíc otec Maeginých dětí není známý. Takže kdo ví, jestli na tom není něco pravdy :-)
-
@sfik splňuje emisní normu Euro 7? Splňuje! Takže naprosto v pořádku :-D
-
-
Taky bych řekl Oberyn. A pak Tormund vzhledem k tomu co se o něm vypráví :-D
-
@Aviv Lysa je po těch mnohonásobných potratech a kdo ví čem ještě psychicky dost labilní a nějaké objektivní vidění čehokoli u ní naprosto chybí (což možná chybělo vždycky, jen se to časem víc projevilo). Ať už jde o jednání vůči vlastní sestře, jed…
-
Na první průchod Zaklínačem jsem nějakou nehodou minul vedlejší úkol Železná panna. Jsem rád, že jsem si ho tentokrát všiml :twisted:
-
Také vezměte v potaz, že byla do Malíčka přes dvacet let zamilovaná. A taky to, že je to prostě Lysa :-D
-
@Tyrion Lannister tak schválně kdo přijde v dalším díle o ruku? :twisted:
-
@svoa00 to, že Kylo Ren se nakonec přidá na světlou stranu je celkem očekávané. Ale nic to nemění na tom, že je to absolutní břídil, kterému bych nesvěřil ani svoje auto, natož pak galaktickou armádu.
-
@Monte Karstark když už jsi zakládal tenhle topik - hraješ taky? A přijedeš někdy na nějaký turnaj?V diskuzi A Game of Thrones: The Card Game (Second Edition) Komentář od Everett_Young 13. října 2016
-
@flanker.27 myslíš, že v předaleké galaxii objevili Monty Pythonovský nejvtipnější vtip všech dob? :twisted:
-
Star Hunger Wars Games. Tohle nedopadne dobře. Vypadá to dost špatně a upřímně i dost hloupě. Sedmička měla aspoň toho Harrisona Forda který to tam jakž takž zachraňoval, ale jediná cesta, jak by tenhle film mohl nabídnout něco pozitivního by bylo o…
-
@Dreamer mě se nejvíc líbil ve druhém díle ten Hopkinsův vtípek na GoT :-D Doufám, že to distancování se od podobného stylu vezmou tvůrci vážně.
-
@Mellien a na to si dám jěště jednu Becherovku! :-D
-
https://www.novinky.cz/domaci/416648-zidovska-obec-v-soku-soutezici-detsky-tym-si-rikal-cyklon-b.html =D
-
@Nevada to nejsi sama
-
-
@Amaroun myslíš Gándhího který má agresivitu 0 a pak mu při posledním věku ubráním klesne do mínusu a přeskočí na 99 takže Gándhí začne všechny vybíjet atomovkami? :twisted:
-
@DanielSvatoš ale tady ta grafika klesla někam na úroveŇ Tomb Raider 2013 =D
-
Nejlepší HoMaM byl je a bude trojka :-D
-
@Gorgloj 1) lock na 30FPS - u AAA hry v roce 2016 nemůžeš hrát na 60 nebo víc FPS. U konzolí je to pochopitelné, ale na PC? Navíc, když ukazovali gameplay pro PC, bylo tam 60FPS - jak se ukázalo, tak měli předrenderované jenom ty části které ukazo…
-
@Mellien za DSSS kandiduje člověk, který slibuje odhalení pravdy o 11. září... V krajských volbách :-D
-
R.I.P. Mafia III =D
-
@DanielSvatoš Je jen jeden důvod proč do filmu obsadíš Evu Green a herecký talent to fakt není.
-
-
@Gepeto Tak to teda ani omylem. Helena je o třídu hezčí a o dvě třídy lepší herečka. (a má hezký hnědý oči)
-
@flanker.27 úplně tam ty chemtrails vidím =D
-
@Aviv Ano, Caladan Chmur je postava z MKP podle níž si zde (ne)přítomný Chmur vzal svůj nick. Ale o jakém filmu mluvíš, to vskutku netuším.
-
@Aviv Sleepy Hollow je perfektní :-) Celá ta stylizace a k tomu výborné obsazení (ačkoli Wednesday s blond vlasy byl trošku šok...)
-
Matthew se od True Detective nějak rozjel.