barbarossa
O uživateli
- Přezdívka
- barbarossa
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
WestFlame: To je pravda. Hurray :(
-
Život lidský, žitý bez údu? Šel bych si to hodit na půdu... Ale nic proti Varysovi. Kdyby naslouchal. Jakože naslouchá...
-
Nováček zdraví všechny zúčastněné... Trochu vám závidím tu radost, že DwD konečně vyšel a vy jste se dočkali po tak dlouhém čekání... Já dočítám Hostinu pro vrány (zatím mírné zklamání) a hned můžu plynule pokračovat :)
-
K původnímu tématu diskuse: 1. Ygritte 2. Aša 3. Melissandra Život bez rizika není život... :)