rizek.martin
O uživateli
- Přezdívka
- rizek.martin
- Datum registrace
- Návštěv
- 124
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
AGOT sem si chtěl pořídit, ale není už moc k sehnání, tak sem se rozhodl, že počkám na jeho nové vydání. Takže pokud nevadí, že sem to ještě nikdy nehrál a seženou se dostatek lidi, tak bych se rád přidal ;-)
-
Tak u mě to krátce zamrzlo i při příchodu přes odkaz http://icefire.cz/boure-mecu-nebude-jedna-rada
-
ok, zejtra ráno to zkusim a dam vědět.
-
-
No myslim, že Amaroun to rozsek :-)) Já bych se asi usadil v Řekotočí...V diskuzi Oblíbené místo kde byste chtěli žít v Písnich ledu a ohně? Komentář od rizek.martin 29. srpna 2011
-
Já osobně bych obaly nehodnotil, tak špatně jako většina lidí zde. Naopak si myslím, že krom první knihy jsou celkem povedené, a co sem si prohlížel zahraniční verze, tak tam byly daleko horší... (samozdřejmě i lepší) Přebal pro bouři mečů se mi nao…V diskuzi Vyjádření Talpressu k novému vydání Písně ledu a ohně Komentář od rizek.martin 29. srpna 2011
-
Paráda, díky...
-
Po shlédnutí 3. dílu seriálu, sem zašel do knihkupectví, koupil si hru o trůny, během 4 dní jsem ho přečetl. Bohužel sem si koupil vázané vydání a nechce se mi teď začít si kupovat paperbacky, ale jsou to strašný muka, čekat na bouři mečů, když naví…
-
Jo máš pravdu, moje blbost. Už sem si to našel. Ale musim říct že si tam ten herec "zahrál" opravdu hodně...
-
Trošku mi zaráží Jon Arryn, nevybavuju si ho z žádné scény. Žádnou scénu, kdy se vrací do minulosti sem nezaregistroval a pokud si dobře pamatuju, tak se ani v prvním díle nevyskytoval. Kdy se v seriálu objevuje?