Blackfish
O uživateli
- Přezdívka
- Blackfish
- Datum registrace
- Návštěv
- 4,958
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
Nemůžu si pomoct ale ty texty jsou geniální!
-
-
-
Cyklističtí bohové? To jsou falešné modly, musíš uctívat jedině Pána světla, a když máš nějakou královskou krev (nebo jinou tělesnou tekutinu ala Melisandre) tak pro všechny ty co tě dnes ohrozili (řidiči, chodci) bude noc temná a plná hrůz :D
-
Melisandre mě přijde v noci strašit. Zavřu oči a uvidím ji!
-
@M1on Tohle je fakt lehké :)
-
-
To je psychopat ! Tak to má být, už se na něj těším :D Freye být Robb tak nacpu do jitrnic....
-
-
Ani prd :D CHCEME ZPÁTKY NAŠI BUGGI! ...Altrimenti ci arrabbiamo.
-
Dech mrtvýho eskymáka byla vážně nechutnost. Né že bych neměl rád ryby ale do pití by to fakt dávat neměli :)
-
Jasně Krisí ženo :) A poslední dva patří do kolonky odpad.
-
Shodnem se na tom, že na animovanýho asterixe nemá žádnej hranej, nejlepší byl první, kleopatra byla dobrá a myslel jsem si že olympijské hry jsou peklo, až do té doby, co jsem viděl ten poslední - v británii. :)
-
-
Jsem tak rád že se ty španělský kluby nedostali do finále :) Němci jim ukázali jak se hraje fotbal 7:0 po dvou zápasech, to je facka pro Barcelonu, mě osobně se jejich fotbal nikdy nelíbil, není na něm pro diváka nic co by zaujmulo. Real se sice dom…
-
-
Tak mají mandarinky, granátový jabka, avokáda, ananasy, limety, jahody.... čekal jsem že tam bude něco takové jako broskev.
-
Win 8 je zlo :)
-
Na počest všech chlapů, ze kterých ty divoké bestie udělali podpantofláky :D
-
Tak jsem si došel do Sparu a tam nic nebylo :D Tak jdu do Tesca a tam taky žádná broskev :D :D Sakra. Já mám rád ty tvrdší broskve, né ty úplně měkké :D A ty se taky lehko nerozmačkají :D
-
Sakra teď jsem dostal chuť na broskve, si asi skočím nakoupit :D
-
Asi to samo jako mandarinka :D
-
-
-
-
-
Dneska jsem potkal Cersei, sice bez dětí ale ta holka je sociopat a manipulátorka. Nikdy jsem se s dívkou, která by takhle uměla manipulovat okolím nesetkal. Musím písni poděkovat za Varyse, Malíčka, Cersei a podobné charaktery, které mi ukázali jak…
-
Ale hláška: "You know nothing, Jon Snouuu ou oooch" Byla skvělá :)
-
stáhni si addon do prohlížeče AdBlock.