Ivusha
O uživateli
- Přezdívka
- Ivusha
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Krisa to rozsekla:-))) Jinak já jsem zastánce Zimohradu, hrozně mě lákají ty horké prameny a navíc (jak už tu bylo řečeno) tam žijí samí fajn lidi:-) Duší jsem zimní člověk, takže další bych zkusila třeba Medvědí ostrov, i když tam spíš jen na návš…V diskuzi Oblíbené místo kde byste chtěli žít v Písnich ledu a ohně? Komentář od Ivusha 4. října 2011
-
-
Já to čtu jako [Médž]... ae stejně jako [Dénerys]
-
netuším, jestli už to tu někdo nepsal, ale: Abraham, Daniel - Zrada v zimě, Stíny v létě nedávno jsem četla recenzi, že prý dost dobré, Abraham je Martinův 'student'. Každopádně si to chci zkusit přečíst:)
-
Jinak já si všimla v seriálu Castle (4. série, 2. díl). Třetí minuta epizody (pokusím se najít/nahrát na youtube).
-
Jo, jeho přebaly jsem viděla... to si pořídím:-)
-
Tak to každopádně.:-) Horší už to asi být nemůže:-)))
-
Ty znaky jsou děsné, to je pravda. Kdyby člověk nevěděl, co na nich má být, tak by mohl mít problém...:-))
-
No, já zaplesala, když jsem to viděla na talpressu. A pak jsem si prohlídla obrázky a zapřísáhla všechny rodinné příslušníky, aby to nekupovali:-) Ovšem ten kalendář na letošek je parádní. nemůžu se vynadívat.:-)
-
Braavos mě trošku dostává... představovala jsem si ho někde v místech, kde ho ukazuje mapka svet-bar2.jpg. Takhle na vrchu mi přijde z ruky. Tyrion má zvláštní smysl pro humor, že posílá Myrcellu na sever, aby ji dopravil na jih%)
-
Jak říká Nevada. Vysvětlování Freyů by mohlo vydat na jeden celý díl, tudíž z něj udělají Lannistera...:) (ovšem mohli mu nechat aspoň to křestní jméno:D)
-
BlackAdder: K tomu už se Talpress vyjadřoval negativně (tuším). Prý to bere čtenáři jeho vlastní představivost. Ale vydání Pána Prstenů s ilustracemi od Alana Lee je skvělé (samozřejmě jsem ho tehdá hnedka musela mít:D)
-
A ke všemu - přesně jak píše Macejko. Oša nebyla jedinkrát oslovená jménem a ani se nezmínilo.
-
Přesně:-) Že se někdo jmenuje stejně nebo podobně, ještě neznamená, že diváci to nepochopí. Když už se dokázali orientovat v takovém množství postav, tak snad tohle zvládnou, ne?:D (btw, Robina jsem taky nepochopila:D Zvlášť když se jmenuje Robert s…
-
baj-d-vej, psalo se někde, PROČ přejmenovali Ašu?:)
-
-
Musím říct, že malý Arryn byl dost šílený:D 'Can I make the little man fly now?' Tyrion je úžasný, jeho postava se mi líbí strašně moc:) Je jeden z mých nejoblíbenějších. Btw, kolik je v knížce malému Arrynovi? Tipuju tak deset? Cucání (což už bylo…
-
Nevím, kam to tu hodit (a jestli už to náhodou nevíte:D), ale v květnové pevnosti teď vyšlo pár článků o Hře. Je tam i rozhovor s Martinem:)
-
http://9gag.com/gag/116698/ ano, oni si jsou všichni podobní, ale stejně jsem to sem musela dát pro zajímavost:-)
-
Montezuma: To tu někdo prohodil v diskuzi dříve, tak jsem se toho chytla v návaznosti na to, že jsme se o tom se sister bavily chvíli před tím, než jsem si to tu přečetla:)) (asi na tom fakt něco bude:D)
-
Já jsem s Hlawounovými titulky taky spokojená (i když je zas tak tolik nesleduju:D)... nechápu, co by na nich mohlo být špatného%) Elanne: No, náhoda:D:D:D
-
Elanne: čekala bys, kdybys checkovala svůj web:D Jinak GoT mě dostalo;-) a znáš mě, jaký jsem seriálový maniak:) Na csfd to hned po dvou dílech dostalo 5 stár:-))) takže kde jinde bych byla?:)
-
Co já vím, tak ségra tady nepůsobí %)
-
Knedle: Já musím říct, že jsem se celkem dobře orientovala už v prvním díle, jen jsem chvilku tápala u Jona Snowa (Sněha:)), jakou že má v rodině Starků roli. To mi ale bylo záhy vysvětleno (mám pocit, že hned v průběhu prvního dílu a v druhém bylo …
-
-
-
-
Jakej Smoljak se Svěrákem? Přece Jára Cimrmanů;-))
-
Jsem ráda, že jsem posloužila:D
-
Není možná, mně se kostýmy moc líbí:p Jako nevím, ale připadá mi to, že jsou vždycky k postavám tak jako charakterově blízké:) Jinak na prince Krasoně jsem přišla dneska díky ségře:D Fakt byl inspirovanej Jaimem?:)))