baltim
O uživateli
- Přezdívka
- baltim
- Datum registrace
- Návštěv
- 711
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Varys?
-
@Baron trefa
-
to je poněkud obecná odpověď :-)
-
-
@BukovjanDavid bingo
-
-
mistr Aemon
-
@Peterko : pravdu máš a byli to Lyn Corbray a bronzový John Royce :-)
-
-
-
Ser Donnel Haigh
-
-
kdepak
-
kdepak
-
-
-
Asi to není podstatné, ale nebude další díl až v pondělí 3.6.?
-
Hmm, tak nakonec jsem v TOP10 :-) Úspěch. Co je vlastně cenou pro vítěze? Vyhlídkový let nad Meereenem s Air Trebuchet? :-D
-
já to dneska nasekal jak mě to napadlo. Jistý si jsem jen tou pátou, zbytek jsem střílel od boku (jako v poslední době dost často)...
-
@Arutha2321 @Dreamer z tohoto budu mít noční můry.... brrr 8-O
-
-
-
já včera váhal mezi Rhaegarem a Jonem Arrynem, měl jsem za to, že když vychovával Neda a Roberta, tak je učil i šermovat, ale neměl jsem čas to hledat... No nevadí. Snad 4 byly dobře :-) Dneska zatím vím jen druhou a pátou, možná tuším první a třet…
-
Tak koho jste dali včera? Já neměl skoro vůbec čas, tak jsem některé pálil od boku. Ale hlasoval jsem bez nápovědy, tak doufám, že mám alespoň tři... Aemon Daenerys Jon Arryn Areo Hotah Aša Greyjoy
-
Ted me to teprve trklo :dance:
-
Dneska jasné? Já nnetuším :-k
-
I já dal včera Cersei, přišlo mi to více než jasné. Lysa mě ani nenapadla :-)
-
Musím se přiznat, že tento díl mě bavil více než předchozí tři této série, nicméně kromě výrazných pozitiv nelze přehlížet negativa. Stále častěji mi přijde děj (jednotlivé epizody) rozstříštěný. Příliš linek v jednom dílu, a tak dochází k tomu, co …V diskuzi Hra o trůny 3x04 - A nyní je jeho stráž u konce - Ice & Fire Komentář od baltim 23. dubna 2013
-
dneska lehoučké :-)
-
@Anvil Tak jsem natipoval. Napsal jsem ti do PM svůj tip. Snad nejsem ouplně mimo :-)