Faelivrin
O uživateli
- Přezdívka
- Faelivrin
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
Jak se vám líbila ta scéna, kdy Jon a Sam odřikávají přísahu? Mně přišlo, že to odmleli strašně rychle...dalo by se z toho vytěžit víc...
-
Jo, Samwell byl v této epizodě super! A jak krásně "utřel" Jona :D
-
-
-
-