Rozy
O uživateli
- Přezdívka
- Rozy
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
No já se na ligu těším, bohužel ale v Brně je teď těžké se s většinou lidí sejít. Máme naplánovaný malý srázek na středu ale nevím jestli stihnem oficiální ligový večer, zvlášť když jen já a lišák máme postavené balíky bez Winteru. Takže své první …
-
tohoto turanej se bohužel asi nezúčastním, jdu totiž na ples takže pokud ples nezruší tak tentokráte to bude beze mě
-
už jsem si vyblokoval termín na tento turnaj takže s mojí účastí můžete počítat, pokud ale nepojede Rag, Jarik či Lišák z Brna autem tak budu muset jet o půl 10 večer vlakem nebo si sehnat nocleh
-
Ahoj lidi, koukám že takhle diskuze je celkem mrtvá... S tím jak se blíží vydání seriálu by mě zajímalo jestli by někdo v Brně chtěl vyykoušet AGoT LCG. Sám to hraju už od dob CCG a mám několik balíků na ukázku a rád hru předvedu a vysvětlím novým p…
-
Kolik minut bude mít normální díl?