Rozy

O uživateli

Přezdívka
Rozy
Datum registrace
Návštěv
0
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • No já se na ligu těším, bohužel ale v Brně je teď těžké se s většinou lidí sejít. Máme naplánovaný malý srázek na středu ale nevím jestli stihnem oficiální ligový večer, zvlášť když jen já a lišák máme postavené balíky bez Winteru. Takže své první …
    V diskuzi První ligový týden Komentář od Rozy 13. ledna 2009
  • tohoto turanej se bohužel asi nezúčastním, jdu totiž na ples takže pokud ples nezruší tak tentokráte to bude beze mě
  • už jsem si vyblokoval termín na tento turnaj takže s mojí účastí můžete počítat, pokud ale nepojede Rag, Jarik či Lišák z Brna autem tak budu muset jet o půl 10 večer vlakem nebo si sehnat nocleh
  • Ahoj lidi, koukám že takhle diskuze je celkem mrtvá... S tím jak se blíží vydání seriálu by mě zajímalo jestli by někdo v Brně chtěl vyykoušet AGoT LCG. Sám to hraju už od dob CCG a mám několik balíků na ukázku a rád hru předvedu a vysvětlím novým p…
  • Kolik minut bude mít normální díl?
    V diskuzi Ukázka 14 minut z pilotu Komentář od Rozy 4. dubna 2011

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě