Elanne
O uživateli
- Přezdívka
- Elanne
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
Jsem pro defenestraci.
-
Margaery by mohla, ale v Sansu nevěřím je Stark/Tully a ani Malíček z ní mrchu neudělá. Asi.
-
Já se spíš děsím toho, že se spojí s Tyrionem a společně se postaví Západozemí. Nejspíš nás to i čeká ale radost z toho nemám, protože Tyrion si pochopitelně z draků sedne na zadek a Dany bude mít dalšího do party. Ani na to střetnutí se neteším, T…
-
-
-
Jednou (dvakrát, max. třikrát) člověk ujede a hned je z toho haló ;-) Cersei musí přežít, kdo by pak byl ultimátní mrcha Západozemí?
-
-
Mě se to moc líbí. Škoda, že už mám školu za sebou - vytiskla bych to jako referát, a připsala si jedničku ;-)
-
JAIME: Otázka je, proč Sansu hraje nejneschopnější herečka na place? (Ale ona se Sansa asi inteligentně hrát nedá...)
-
-
Hlavně zapomínáte na Aryu, ta holka má vítězství pojištěný ;-) (k mojí smůle samozřejmě)
-
To už nejsou hajzlíci ale jiný živočišný druh. Tak šílená nejsem ani já :-))
-
Až tak? Asi musím začít víc chodit mezi lidi :-))
-
Hrabe mi, nebo se vidím opravdu dvakrát?
-
JAIME: No...to asi taky :-))
-
Dvojčata. A ještě Lannisteři.
-
Mám ráda postavy co jsou zajímavý. Cersei je prvotřídní mrcha a já jí za to mám ráda (to neznamená, že mi třeba Arya není sympatická. Postavy jako Arya, Jon, Robb, Ned miluju, byla by blbost říct, že ne) Ale obecně mám slabost pro hajzlíky - Jaime, …
-
-
Cersei, Jon, Cersei, Jaime :-) Aleku hoď nám sem ankety, ať se konečně dozvíme, jestli je Sansa oblíbenější než Dany :-))
-
-
-
promo je tady: já jsem nedávno četla rozhovor Lenou Headey, kde říká, že knížky (ani tu první) nečetla, a že se chce držet pouze scénáře. Taky tam říkala, že pevně věří, že Cersei na začátku Roberta opravdu milovala. + tahle scéna s Cat, no nevím.…
-
-
Taky, taky :-) Jinak, Aleku, nebylo by možná dobrý sem dávat i proma na další díl? Nebo to patří mezi ty velká NE, jako linky ke stažení a titulky?
-
Nejsem Sanso-fanda ale podle mě je taková jaká má být - hezká a nekonečně pitomá :-) Bod pro herečku.
-
Nevada: souhlasím, na Nikolaje se kouká víc než dobře :-) A ikonku si měním já, ať tam mám krásné Lennistery oba ;-) (čtěte, jsem zblblá z toho co jsem napsala já, a co JAIME)
-
Heeej! JAIME ale mazej si mě najít v jiným designu! :-))
-
Thule: Nechci chytat za slovo, ale kdo mluvil o hlavních postavách? Z Písně mi vadí Dany a Sansa. Arya, Catelyn, Lysa, Ygritte, Fialka, Šae, Melisandra atd. jsou taky pohlaví ženského a proti nim zaujatá nejsem :-)
-
Thule: Jsem zaujatá pouze proti Dany a Sanse (čili tábor no.3), s ostatními problém nemám :-)