Thule

O uživateli

Přezdívka
Thule
Datum registrace
Návštěv
1
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • :-))
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Thule 9. července 2011
  • Banány s čokoládou na ohni jsou skvělý. Veme se banán (neoloupanej) a podálně se do něj nožem vyřízne taková kapsa kam se dají plátky čokolády a na chvilku se hodí do žhavých uhlíků. Až uvidíte, že je čokoláda rozpuštěná tak se banán vyndá a s chutí…
    V diskuzi Jídlo a pití Komentář od Thule 9. července 2011
  • z praxe vím, že to tak asi nebude. Teda pokud to ta kámoška nepředstírala, ale to by pak zase zasloužila Oscara za nejlepší herecký výkon :-))
  • po čokoládě se můžu utlouct!!! Nejradši mám švýcarský, značka myslím Lindt
    V diskuzi Jídlo a pití Komentář od Thule 8. července 2011
  • jelikož bydlím ve městě tak si na nedostatek obrubníků nemůžu stěžovat :-)) a když náhodou zavítám do přírody tak pařezů je na světě taky dost. V nejhorší situaci se nějak ohnu :-))
  • nedám dopustit na svých 190cm. Na konzertech mám rozhled (ikdyž ještě pár cenťáků navíc by neuškodilo) a holky si zatim taky nijak nestěžovali. Necucám se nonstop a když je potřeba tak se vždy najde nějaký místo kde se výškový rozdíl ztratí :-)
  • Jarla: :-)) Táta patří mezi ty lepší zvukaře v ČR takže měl už spoustu možností potkat se s našima celebritama. Prej Gott na to jaká je to tu hvězda se tak vůbec nechová. Prej úplně obyčejnej a příjemnej chlápek. Zato třeba Krajčo se chová jak něja…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Thule 8. července 2011
  • Olorin: doporučuju mód Brytenwalda. Je to z Britských ostrovů někdy po pádu Říma. Zatím je to teda jen beta a chybky tam jsou, ale až to vyjde plný tak to bude pecka! http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,106886.0.html
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Thule 8. července 2011
  • Mě ten fire and sword teda moc nenadchnul. Hraju buď obyč warband nebo mód Brytenwalda. Teď má někdy vyjít další verze takže už se těšim. Na módu na motivy Písně už se pracuje a myslím že každou chvíli už bude ke stažení
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Thule 8. července 2011
  • Právě že pokud Jon je syn Lyany a toho Targaryena tak lhát musel. Kdyby nelhal tak nevím jak dlouho by malej Jon přežil až by se to dozvěděl Robert. A kdo nic neví nic neprozradí (ať už úmyslně nebo třeba prořeknutím).
  • Aha tak to sem tě jen špatně pochopil :-)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Thule 7. července 2011
  • Dyť si kdysi říkala že pocházíš z Budějc. Nebo se pletu?
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Thule 7. července 2011
  • Jarla: nebude to ten kanál u tý přistávací plochy pro vrtulníky? Ta vedle papíren? :-))
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Thule 7. července 2011
  • Jarla: Tý slečně něco na hrudníku přebejvá na to aby mohla hrát Brienne :-))
  • Krisa: jo halušky se zelím a uzeným jsou žrádlo! Bryndzu sním, ale moc si na ní teda nepochutnam
    V diskuzi Jídlo a pití Komentář od Thule 4. července 2011
  • pro mě to teda je velká prasárna :-)) Buď knedlík a nebo chleba
    V diskuzi Jídlo a pití Komentář od Thule 4. července 2011
  • Ben Nevis: Já když byl v Dublinu tak jsem se taky strachoval o to, že tam nebudou mít klasický pečivo na co jsem zvyklej z domova. Ale naštěstí tam žije hodně početná polská komunita a díky ní jsou v supermarketech polský potraviny který jsou ty sam…
    V diskuzi Jídlo a pití Komentář od Thule 4. července 2011
  • co je čínská pomsta?
    V diskuzi Jídlo a pití Komentář od Thule 1. července 2011
  • kdyby náhodou někdo neznal Cestu pivních znalců: http://www.cestapivnichznalcu.cz/
    V diskuzi Jídlo a pití Komentář od Thule 30. června 2011
  • flanker.27: nic takovýho jsem neřekl. Vysoký školy byly uzavřený hlavně kvůli protinacisickým demonstracím studentů. Mě jen pořád nejde do hlavy, proč slovani měli být buď vyvražděni nebo posláni na sibiř, když jich tisíce bojovalo ve wehrmachtu a i…
  • bohužel nestačí. Wiki beru jen jako orientační pomůcku, ne jako zdroj. Zvlášť když pokud se nemýlím tak do ní může psát každej......
  • Mám jednu otázku: jsou opravdu důkazy, že češi měli být po Německem vyhraný válce vystěhovaný na Sibiř nebo je to jen taková ta česká ohlupující fáma? Zatím jsem na žádný takový důkazy nikde nenarazil, ale pokud někdo má nějakou informaci tak za ní …
  • schleitr: Tak hlavně o žádných hňupech jsem nepsal a je i docela rozdíl mezi GB, což byl a je jeden z nejsilnějších států na světě, a ČR která se vojensky s takovýma mocnostma moc srovnávat nemůže. Nemám nic proti tomu že naši letci a jiní vojáci bo…
  • určitě bojovat neměli. Na to jaký byl za války v celý evropě bordel tak tu byl relativní klid. Co vím tak za celou válku zemřelo asi 100k až 150k českých civilistů. Což když srovnam s ostatními evropskými zeměmi je docela málo. Takže chvála bohům, ž…
  • Anelys: Tak Cimrman se nejenom podílel na plánech Eifelovky, knize Tři sestry atd, ale dokonce i různě po světě vymýšlel různé přísloví, jo? :-))
    V diskuzi Jídlo a pití Komentář od Thule 29. června 2011
  • Anelys: není to původně irský příslový? Alkohol tě dovede k tomu zamířit na svého pána. Jenže s ním nedokážeš zamířit a když zamíříš tak stejně netrefíš. Tak nějak se to prý říkalo v době anglický nadvlády
    V diskuzi Jídlo a pití Komentář od Thule 29. června 2011
  • blonďatost neni jen evoluční výhoda u germánů. Blonďatý jsou i v hodně velký míře slovani. Třeba rusové (národ, né stát) mají dost velké procento blonďáků. To samí třeba i Irové jsou hodně blonďatý. Ikdyž tam je to asi tím, že je to mix původních k…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Thule 29. června 2011
  • Jarla: tak přesně tohle používá kamarád když má ve svém občasném podroušeném stavu své exhibionistické nálady. Teda spíš to používá až druhý den ráno kdy už to všichni máme náležitě zdokumentovaný :-))
    V diskuzi Jídlo a pití Komentář od Thule 29. června 2011
  • leda aby to nebylo to přísloví: Potrefená husa nejvíc kejhá :D
    V diskuzi Jídlo a pití Komentář od Thule 29. června 2011
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Thule 29. června 2011

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě