Amaroun
O uživateli
- Přezdívka
- Amaroun
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,792
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Máte krásné hrady na Slovensku - ani jsem nevěděl, že jejich tam tolik :-)
-
Hmm to co zde přibylo jsem si hodlal přečíst ale téma Sansy jako nevěsty pro Podricka se tu moc nepřibilo :-D
-
Mana mana :-D
-
Mana mana
-
http://io9.com/5890410/watch-the-simpsons-game-of-thrones-intro Simpsons!!!! :-D
-
http://games.tiscali.cz/oznameni/hra-o-truny-se-nevyhne-ani-mmo-zpracovani-58654 Nejspíše ano
-
Já nevím mně celá jeho osoba a lidé kolem něj přestávají bavit. Zvlášť ty dva jeho poskokové jsou čím dál tím víc k "Zabití" - Jakl a Hájek.
-
-
10 000ová demonstrace studentů - to není špatné číslo a třeba mimochodem ještě víc poklesne Klausova popularita :-)
-
-
-
Docela i pěkné :-)
-
Everett Young: Četl jsem to po ránu... Nic důležitého - myslel jsem že chceš po měsíci měnit jednoho z 12ti
-
Everett Young: edit - sorry špatně jsem to pochopil :-)
-
Jo určitě, ale samotný akt mi připadá povedený :-)
-
http://www.lidovky.cz/tyc-provokoval-policii-jiz-pred-deseti-lety-kradl-jim-cepice-pr1-/lide.asp?c=A120224_140729_lide_mev Haha tak to je hustej týpek... Ty švestky vůbec nestíhají :D
-
speedy: A taky fanoušek Sansy co si pamatuji :-)
-
http://games.tiscali.cz/tema/limitovana-edice-rpg-game-of-thrones-bude-nacancana-58595
-
Jasný určitě :-) .. TURV je obecně taková kombinace společenských věd a přírodních věd. Základ je Makro a mikro ekonomie, enviromentální inženýrství ( na to se pak nabaluje Psychologie, Sociologie, Základy právních nauk, Politologie) a politická geo…
-
-
Meera Reed +1 (16) Asha -2 (17) Belwa +2 (7) Ellária -1 (1)
-
Asha -2 (16) Ellária -1 (8) Tommen +1 (19) Belwas +2 (12)
-
Chmur: Pěknej prcek - mimochodem. Gratulace!! :-)
-
Asha +1 (16) Tommen +2 (16) Lancel -2 (4) Jaquen -1 (15)
-
http://games.tiscali.cz/video/atraktivni-zlepsovaky-do-skyrimu-primo-od-vyvojaru-58436 hehe :-D
-
-
-
Crimson Petal bych si rád přečetl protože jsem absolutně nepochopil z čeho byla traumatizovaná White - žena v bílém.. Roy tam byl skvělý, ale na Romolu neměl -D
-
No už několikrát jsem slyšel myšlenku, že pokud je skvělí monarcha tak systém Monarchie moc nemá chybu :-) No jinak já nevím mně se náš parlamentní systém demokracie docela líbí (aspoň ideově). Za to nějaké části právního systému mi přijdou dost bl…
-