Amaroun
O uživateli
- Přezdívka
- Amaroun
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,792
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Ten záběr poslední to trošku zabil no... Bylo vidět že je to dělaný ve studiu a bylo to vidět až moc... Navíc ten Jiný mně nějak nepotěšil... Pořád bych radši nějakou víc abstraktní věc. Sarven: Ano :D
-
Ten kůň se vysral v nesprávnou dobu...
-
-
-
:D Hehe vidím že jsi v ang verzi pilně přeskočil kapitoly co byli zde uvolněny... Tak jsem zvědaví na Chmura, neboť má také oblíbenou Daenrys Targaryen Co ostatní? :-)
-
-
-
To je zvláštní... Rozhodně díky. Nikdy jsem o tom neslyšel, asi to nebylo tak podstatné...
-
Flankere přemýšlel jsi někdy proč Španělům nestálo nebo se nepokusili dobýt Gibraltar? Nebo není o tom nějaká studie? Mně se zdá skoro divný, že se o to nijak kdo nepokusil nebo aspoň není moc známo že by nějaké byli...
-
http://www.csfd.cz/film/306731-nedotknutelni/ Luxusní francouzský humor :-D
-
Kde jste se vytvořili ty erby do profilových obrázků? :-)
-
Mně docela Disneovky vyhovují, ale Pixar je lepší - nejhorší je Kozí příběh.. S toho bych blil
-
Goal Celebrations FX
-
-
V názvosloví. Pro mne pro laika to určitě není zas tak podstatné, ale tak když se dozvím něco nového tak mně to nevadí :-) Já stál na místě kde trefili Nelsona... Tedy na Victory. Takže nějakou základní průpravou Trafalgaru jsem prošel. Docela "vti…
-
flanker.27: Jj o taranu už něco vím... Snad je i jeden případ kdy za WWII byla britská loď nutná přistoupit k taranu
-
-
-
Mně se líběj ty citáty :-D
-
-
Blackfish: Je to docela pěkný ale je to potřeba brát s nadhledem :-) Mirage mne pobavil, ale co si tak pamatuji tak Argentina Mirage použila při boji o Falklandy. Jinak třeba západní armádě natrhly prdel Muslimové v Afghánistánu. Přesněji Britům a …
-
9 stránková diskuze na téma fleet... Co přijde příště? :-D Moc pěkný díl :-)
-
Pro krisu: Nejlepší scény vždy vznikají kolem ryb :D
-
Yes.. na ten jsem taky koukal a bavil mne 2:15 dokonce ty upoutávky si pamatuju!!! :-) Ten zdivočelí hmyz je třeba odstranit bleeee!! :D
-
A vy jste to četli někdy jako komix? já jsem četl jen Asterixe a Obelixe, čtyrlístek a Kačera Donalda :D Tyhle americky-patriotický záležitosti mi docela unikaj a nijak mne to nemrzí.. Hmm aha super - remake ne pokračování :-(
-
-
Nevím kam se to má psát a jestli na to už někdo upozorňoval, ale v titulkách říká žoldnéř Tytiona: Vyměnil bych tvoje knihy za pár dobrých zbrojí.... Doopravdy ale říká Vyměnil bych tvé knihy za pár dobrých lučišníků.
-
Nevím kam se to má psát a jestli na to už někdo upozorňoval, ale v titulkách říká žoldnéř Tytiona: Vyměnil bych tvoje knihy za pár dobrých zbrojí.... Doopravdy ale říká Vyměnil bych tvé knihy za pár dobrých lučišníků.
-
http://www.videacesky.cz/talk-show-rozhovory/stravovaci-navyky-jessicy-biel :D :D :D
-