Amaroun

O uživateli

Přezdívka
Amaroun
Datum registrace
Návštěv
1,792
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • Když už jsem tady po dlouhé době, tak se zeptám - hrál jste někdo nové Xcomy? Je to znovuhratelné? A vyrovná se to těm starým? Jinak já mohu doporučit hru Dishonored - takový inteligentní stealth steampunk. Dohrál jsem to dvakrát. A pořád je v té h…
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Amaroun 22. ledna 2013
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 22. ledna 2013
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 22. ledna 2013
  • Ugla: Co je mi potom jestli je něco legitimní.:-) Tímhle obratem je sice pěkný šermovat kolem sebe, ale nic to neřeší. Klausova amnestie je taky legitimní a nevypadá to, že by většina obyvatel skákala do vzduchu štěstím... Dobře a slušně se k attack…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 22. ledna 2013
  • Ugla: Měl jsem chuť polemizovat, ale nakonec radši jsem z těch čtyr odstavců udělal jen žlučový dopis, Rozhodně nic nemění na faktu, že mi je blbě, jak ta kampaň proti KS směřuje k nacionalistickým a xenofobním otázkám...
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 21. ledna 2013
  • Mohli by si to řešit mezi sebou klucí :-)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 21. ledna 2013
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 21. ledna 2013
  • http://zpravy.idnes.cz/zeman-klaus-a-dekrety-05x-/domaci.aspx?c=A130120_212211_domaci_ert Nedá mi to... :D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 20. ledna 2013
  • http://respekt.ihned.cz/c1-59154470-proc-zeman-lze "Překvapení ale není na místě, protože Miloš Zeman bude možná prvním českým prezidentem, který má soudem potvrzeno, že je lhář."
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 19. ledna 2013
  • http://kormoran.vlada.cz/usneseni/usneseni_webtest.nsf/0/05F226ADADB244CCC12571B6006C8FDF
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 19. ledna 2013
  • http://www.csfd.cz/film/313105-horici-ker/?expandUserList=1 http://www.janpalach.cz/ To je docela zajímavý projekt... Viděl někdo ten seriál? :-)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 19. ledna 2013
  • Mně KS vyšel jako druhá volba hned po Sobotkovy. Což je divný - protože jsem byl pro všechny otázky co se týče EU. Koukám, že se zase vytahují konspirace kolem Bilderberg. Zajímá mne kdy vytáhnou, že je Iluminát a svobodný židoboleševický zednář...…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 18. ledna 2013
  • V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Amaroun 17. ledna 2013
  • Počkejme si na Demagoga... Uvidíme jak dopadnou. Tipoval bych, že zase Zeman pohoří.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 17. ledna 2013
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 15. ledna 2013
  • Díky :-D :P Jsem ale rád, že se aspoň ten sranda topič drží nahoře ;-) Ten je aspoň stmelovací... většinou :D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 14. ledna 2013
  • Tak ono se stačí jen podívat na Demagoga: http://www.lidovky.cz/demagog-cz-analyzoval-zda-kandidati-na-prezidenta-mluvili-v-hyde-parku-pravdu-1xd-/zpravy-domov.aspx?c=A130106_103512_ln_domov_spa ... kterým Zeman ve skrze je. Ale ono stačí se podíva…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 14. ledna 2013
  • http://respekt.ihned.cz/audit-jana-machacka/c1-59119450-stret-svetu-kultur-a-povah
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 14. ledna 2013
  • Tak jednou za delší čas něco napíšu a osobně taky podpořím KS. Člověka s nadhledem, intelektuálního, který je schopný si ze sebe dělat srandu. Člověka, co má v zahraničí dobrou reputaci. Českého patriota ( ten člověk je víc Čechem než se možná zdá).…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 14. ledna 2013
  • http://www.csfd.cz/film/213217-lincoln/videa/ Těší se někdo tak jako já? Moc pěkný obsazení...
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Amaroun 14. listopadu 2012
  • Jj taky jsem to tak slyšel... Knížku zkusím asi o Vánocích.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Amaroun 10. listopadu 2012
  • Taky ne... Zas tak se v tom nevyznám. :-)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 9. listopadu 2012
  • V diskuzi Různé filmy Komentář od Amaroun 9. listopadu 2012
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 9. listopadu 2012
  • Nová BSG !! :D Juchuu to je orgasmus. Kam se hrabou Sweeečka :-D
    V diskuzi TV seriály Komentář od Amaroun 6. listopadu 2012
  • Mně by zajímalo jak to vyřeší... Spoustu knih a her (Jedi academy) se odehrává až po VI epizodě. Ne že bych byl SW fanda, ale přehled o tom mám :-) Ani nevím jestli v SW universu jsou nějaký "glitchs". Nějaký nesrovnalosti, který si protiřečí...
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Amaroun 2. listopadu 2012
  • Tak co říkáte na Star wars zprávu? :D VII epizoda na cestě...
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Amaroun 1. listopadu 2012
  • Já se spíše těším na Battle of Westeros Baratheon expansion... Bude moct hrát až osm hráčů. Juchuuuu!!!!!!!!!!!
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 28. října 2012
  • Taková otázka, kterou jsem teď řešil. Jaký motivy myslíte převládají u českých myslivců? Je to snaha vytvářet nějakou biodiversitu, udržovat přírodu tak aby měla nějaký přirozený ráz. Nebo to je jen snaha o to udržovat takové počty zvěře aby si v ko…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Amaroun 28. října 2012

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě