speedy
O uživateli
- Přezdívka
- speedy
- Datum registrace
- Návštěv
- 71
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
Nejlepší z triumvirů byl stejně Crassus :-). Pompeius asi peníze získal z daní, nebo možná vybrakováním senátní pokladny, pod záminkou obrany říše. Ale pokud, jak píše Olorin, mu legie byly oddané, vážily si ho, a Caesara chápaly jako uchvatitele, m…
-
-
-
Jo, na Tyriona jsem zapomněl, ten je taky dobrý. Dalo by se říct, že každá postava má něco dosebe, snad kromě Lysy Aryn :-)
-
Jo, na řím a řecko jsem zapomněl. Bitva v Teutoburském lese, dobytí galie (Asterix je prima komix :-) Marathón, Salamína, Thermopylae atd.. Taky velmi zajímavé období.
-
-
-
Mou nejoblíbenější postavou je Malíček, potom Ohař a Jaime. Tywin a Eddard taky nebyli špatní. Pak možná ještě Sansa, Addam Marbrand a Davos.
-
Určitě Stannis. Má právoplatný nárok a byl by dobrým králem. Ale tipuju spíš královský pár Jon Sníh (jako syn Rhaegara a Lyany) + Daenerys
-
Samozřejmě středověké rytíře a francouzskou armádu vedenou Napoleonem! Viva la France! (A potom ještě Horovu bandu a Stannisovu jízdu!)
-
-
-
-
-