Nevada
O uživateli
- Přezdívka
- Nevada
- Datum registrace
- Návštěv
- 4,810
- Poslední aktivita
- Role
- Administrátor, Moderátor
Komentáře
-
https://www.serialzone.cz/clanek/13441-good-omens-se-vrati-s-druhou-radou/
-
Můžu dát přístup do slovníčku názvosloví, kde jsou v tabulce seřazené anglické výrazy a překlady z Arga a Talpressu. (Což mi připomíná, že je na tom mrtě dodělávek a měla bych se na to kouknout a postupně to dokončit.)
-
Uf, tak podle leteckých záběrů to došlo dál, než jsem tušila. Ten závěr už byl jen nějakých 5-6 km. I když to pak nemířilo k nám, ale směrem k sousední vesnici.
-
-
Díky, jsem v pohodě. Až k nám se to naštěstí nedostalo. Tornádo se rozpadlo cca 12 km od nás. Ale je to fakt šílené. Jak se k nám dostávají zprávy od lidí, které známe, je to strašně intenzivní.
-
-
-
-
-
A ještě zajímavost č.2. Ze zvědavosti jsme nechali mámě udělat test na protilátky IgG. Tři týdny po první dávce očkování má výsledek 1199,4 AU/ml.
-
-
Koruna má schválenou už i šestou sérii, která bude poslední. Ale ve kterém období bude končit, se zatím neví. Nicméně nemělo by to jít až do současnosti.
-
http://www.icefire.cz/komunita/povidky/20-kolo/hodnoceni-20-kola-if-fan-povidek/
-
House of the Dragon se představuje na prvních oficiálních snímcích https://www.serialzone.cz/clanek/13237-house-of-the-dragon-se-predstavuje-na-prvnich-oficialnich-snimcich/ Lord Corlys vypadá v tom kostýmu docela vtipně :)
-
-
Týden do konce.
-
-
-
https://thewertzone.blogspot.com/2021/04/roberts-rebellion-spin-off-off-table.html
-
No, nenapsala jsem to zrovna nejlíp :)
-
Seriál dobrá znamení jsem viděla.
-
(Ne, o Vichrech pořád nic nového.) GRRM dostal druhou dávku vakcíny a za pár měsíců hodlá opustit svoje útočiště. Takže buď se za pár měsíců dozvíme něco pěkného, nebo budeme čekat zase dalších pár let. https://georgerrmartin.com/notablog/2021/04/…
-
https://georgerrmartin.com/notablog/2021/04/15/comes-a-swordsman/
-
Já dočetla Dračici od dua Hlávka & Vybíralová. Jejich série Algor je skvělá, ale od tohohle jsem podle popisu moc nečekala. Ale opět zabodovali, chytlo mě to hned od začátku. Obsah je mírně zavádějící, prim hrají dvě ústřední postavy a jejich in…
-
Hm, Použité duše mě bavily velmi (víš, že to má pokračování?), Dogma zbožňuju. Dobrá znamení jsem viděla, ale nečetla. Díky tomuhle přirovnání posouvám v pořadníku někam k vrcholu :)
-
@Edem Omyl, případů reinfekce je docela dost. Vím o lidech, kteří se znovu nakazili po 8 týdnech. Navíc i zatím asi zřejmě nejúčinnější vakcína poskytuje proti mutacím slabší ochranu. Viz https://cnn.iprima.cz/jihoafricka-mutace-muze-napadnout-i-…
-
-
-
-