Olorin
O uživateli
- Přezdívka
- Olorin
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
Moc pěkné, ale ta Středozem tam není kompletní, většina kontinentu se totiž nachází až za Mordorem, nebo na jih od něj.
-
-
Ten znak Lannisterů je nějakej divnej, taková kombinace heraldického lva (hlava) a leoparda (tělo)...
-
Pro Hlídku bylo udržení dobrých vztahů se Starky důležité, tak tam asi Benjena často vysílali, aby je utužoval, nehledě k tomu, že diplomatické kvality oblíbeného bratra lorda ze Zimohradu byly při projednávání žádostí a proseb k nezaplacení.
-
Byla by už značně nahnilá, ale to byl Morte vlastně taky, tak proč ne? :-)))
-
-
Docela by mě zajímalo, kde se tam nachází rovník. :-)
-
Ani kdyby běhal jako zlovlk s lidskou hlavou?! :-))
-
PC verze má vyjít 17. srpna.
-
-
No, nevím, to je stejný příměr, jako kdybys se hájil s tím, že přece nemůžeš za to, že tvoje oběť nepřežila přátelskou ránu sekyrou do hlavy. :-) O knize se vypráví svými slovy a zkráceně, nikoliv kompletním překladem celých kapitol. :-))
-
Everett Young: Vždyť ta teorie je i v anotaci k diskusi, je nejdiskutovanější, takže proč spoiler??? :-D
-
Teď jsem se podíval na internetové stránky a vážně jo. Holt smůla, no. :-/ :-)
-
Zatím můžeš skáknout do Městské knihovny v Praze - vypadá to, že na Mariánském náměstí jich je docela plno. :-)
-
V Británii jdou docela na dračku. :-))
-
Prdlajs rebélie, tam jen pár bl*ečků využilo příležitosti si trochu zarabovat! Doufám, že tímhle příkladem se místní řídit nebudou. :-))
-
Protože nakladatelství Talpress se to moc nelíbilo, to je celé.
-
Já proti ságám o více dílech nic nemám, ale čekat na každý díl několik let je dost ubíjející představa. :-)
-
Myslíš, že by ho Martin nechal, aby mu až takhle zasahoval do díla? Odkdy editor ví, kolik se toho může nebo nemůže v ději vyřešit? :-)
-
V knihách to bylo, hlavně Davos to tam hodně řešil, asi si to opravdu jen přehlédl. :-)
-
S těmi cliffhangery mě už taky štve, skoro jakoby zapomněl, že píše knihu, na jejíž pokračování budeme zase čekat pár let, a ne seriál, kde se diváci dozvědí, jak to dopadlo, za měsíc. :-))
-
To si raději zahraju něco ze série Total War, koneckonců módů, i z fantasy prostředí (včetně SoIaF), je na ni taky plno.
-
-
No, na na internet ty překlady můžete dávat dál... ;-)
-
-
Kromě poplatků (které nejsou zrovna nejnižší) žijou (podle mého) i z prodávání svých produktů (seriálů, televizních filmů a patrně i z dabingů - alespoň u nás) dalším stanicím.
-
HBO seriály bych těžko zařadil, cituji, ke "komerčnímu produktu určenému k prodání více výrobků v reklamách.", když na HBO reklamy nejsou. :-))
-
Tak filmaři se u Pana prstenů alespoň trochu řídili dle vizí pánů Johna Howea a Alana Lee, kteří jsou docela uznávanými výtvarníky středozemských reálií i mezi "radikálními" fandy Tolkienových knih, řekl bych. Ale já proti ztvárnění hradů v GoT nic …
-
V novém Thorovi zase ze severského boha Heimdalla udělali černocha. :-))