Olorin
O uživateli
- Přezdívka
- Olorin
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
James Sad: Hele, nechci vypadat jako hnidopich přes češtinu, ale snaž se alespoň používat ty čárky pro oddělování vět, takhle se to nedá číst.
-
-
Nevada: Tak snad se to dozvíme v další knize. Tam má být tajemství zase trochu poodhaleno, ne?
-
-
-
Jo, kostýmy nejsou silnou stránkou seriálu.
-
Holt je to pořád ještě televizní seriál, i když to není od televize, ale od HBO, že ano. :-)) Epické střety armád uvidíme až za rok u premiéry Hobita.
-
-
Bavíme se všichni o té francouzské armádě? Vždyť vypadala jak armáda klonů! To raději žádnou bitvu, než aby to vypadalo takto.
-
Tady snad všichni brečeli? Ježíši, kam jsem to vlez! :-))
-
Aj, jsem zvědav na reakce nečtenářů! :-D :-D
-
Tuším, že právě touhle cestou se Mance dostával "přes Zeď". :-)
-
Jak bylo už řečeno, spoilery jsou zakázány akorát v diskusi o seriálu, všude jinde je to free, ostatně ani nemáme na vybranou, jak řekl kolega flanker. :-)) K tomu Tywinovi: Machiavelli je i on, ostatně dodržuje maximálně základní machiavellskou pou…
-
jelikož je docela jasné, že v celém Západozemí funguje princip primogenitury, tak Benjen v žádném případě neměl na starkovský trůn titul.
-
ne, filosofická fakulta University Karlovy
-
Já taky měl za to, že jde o knihy... :-D
-
Alek: Teď to vůbec nepobírám, možná to je tím, že jsem přišel z hospody a za moment se tam vracím, ale nemohl bys mi to ozřejmit? :-))
-
Nevím co řešíte, UK-FF zvládám i se Zaklínačem i s GoT, jedna jediná zkouška a mám splníno, pak už jen překročíno... :-))
-
*vichr
-
No, pokud si nadšený čtenář fantasy, jak říkáš, tak se nabízí otázka, jak to že si Píseň ještě nečetl?? :-))
-
Takovej Tygřík Ussurijský, to je roztomiloučkej kocourek, mucky mucky! :-))
-
-
-
-
To ano, AoE se hraje, jeden z nejhranějších už asi není, to je spíš Starcraft, ale hraje. Jenže si nedovedu představit, že by byl tak oblíbený, kdyby vyšel dnes - nehledě na to, že k prostředí SoIaF se více hodí právě ten systém série Total War, než…
-
-
Já se hlavně obávám, aby se z draků nestaly Skyrimský obdoby bran Oblivionu, to by byla věčná škoda.
-
Digitálně "rozmnožené" vojsko se ještě nerovná lepší. Zrovna v The Borgias vypadají vojáci jeden jako druhý (všichni mají stejné uniformy, což je pěkná blbost na tu dobu). I na ty digitální vojáčky je potřeba nějaký kumšt.
-
mluvit za stolem nebudou, to je jasné už z traileru na ep. 9, jen prostě nemějte přehnaná očekávání, nechte se překvapit.
-
Ono i v knize se o většině bitev jen mluví, nebo je ukázaná jen jejich část. V Římě taky o většině bitev jen mluvili a fungovalo to - ve druhé sérii si to pak vynahradili mega bitvou u Filipp.