Olorin
O uživateli
- Přezdívka
- Olorin
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Jo, o Zlých časech jsem slyšel, ale ještě jsem tam nebyl, ale určitě to mám v hledáčku, to se neboj. :-))
-
Nevada: Tady se obecně debatí o všem možném, nezávisle na tématu topicu. To už je takový kolorit. :-)
-
20. století nezajímavé? Na události asi nejzajímavější, co vím. A rád bych věděl, které je zajímavější a proč?
-
Egg taky patrně zemřel při požáru, a to byl taky Targaryen - podle mě být Targaryen neznamená být automaticky z azbestu.
-
Jakmile se nějaký režim, který obsahuje ateismus, stane státní ideologií, tak se z něj stává opět náboženství. Proto je nepodstatné, jestli byli Stalin, či Hitler ateisty. Kromě toho, nacismus úplně tak ateistický nebyl, vždyť plně čerpal ze seversk…
-
Že je nemusíš mít všechny doma, ale můžeš si je půjčovat. :-)
-
Od Dawkinse jsem četl akorát Boží blud. Občas mi přišel trochu, že látce nerozumí, ale většinu jeho názorů jsem vnímal pozitivně. Podobně si zaryje třeba Maher ve snímku Religulous. Neříkám, že to co se v těchto dílech občas tvrdí, není sem tam na h…
-
Městská a Národní knihovna v Praze to jistí, ještě se mi nestal, že jsem tam nenašel to, co jsem hledal. :-)
-
Chtělo se mi napsat, "jako nikým nepokřtěný, mám strach, z těch co jsou", ale lhal bych, protože to není pravda. :-))) To bych měl kdysi strach z babičky i z obou dědů. :-)))
-
:-))) Zase ale náš kostel Mistra Jana Husa je evropský unikát, je nejen kubistický zvnějšku, ale má kubistický i celý interier. ;-)
-
ehm.... z nějakého důvodu se mi zdvojila zpráva. :-D
-
To si přečtu. :-))
-
S Portalem 2 děláš velkou chybu, jedna z nejlepších her, které jsem letos hrál.
-
Koukám se teď z okna na evangelický kostel, a na jeho věži sedí nalevo jeden holub. Jak bych to mohl vědět, kdybych tady nebyl. :-))
-
Zaklínač má ale jednu takovou moc hezkou kapitolku o Geraltově svatbě, kde jsou všichni šťastní a zdraví.
-
Navíc, nevím, kde Chmur momentálně je, ale vsadím se, že v Pečkách není. :-)))
-
Prej Tolkienovské klišé, rodina Húrinova by z tebou za tohle asi vytřela podlahu. :-))))) Spíš to vypadá, že za chvíli se stane z neustálého umírání hlavních postav Martinovské klišé.
-
Proč by pořád měli Starkové umírat? Neumřelo jich už snad dost?
-
Já se nijak netvářím, prostě jen píšu, jak proti téhle docela časté nevýhodě pivařů bojuju já. 8-D
-
Já to vyvažuji tím, že se nebojím pro dobře natočené pivko dojet na kole i mnoho desítek km. Pravda, občas počet kalorií z piva o hodně převýší to, co jsem na tom kole doopravdy spálil, ale zatím to jde. :-) B12 možná neobsahuje, ale nepasterizovan…
-
Jarla - pro člověka, který docela dost trpí na afty, vitamín B nabývá na důležitosti. :-))
-
Nejsem gay, takže to nemůžu posoudit - spíš mi přijde, že by se hodil, jako dvojník Arnolda Schwarzeneggera. :-) flanker: No jo, vtipy by pak už nikdy nebyly stejné. :-D No offense.
-
Duke Nukem Forever jsme se taky dožili, takže bych to neviděl tak černě, větší starosti mám o Half-Life 3. :-)) Hlavně aby nepokazili TES V: Skyrim...do toho vkládám velké naděje.
-
hmm, takže jenom černovlásky říkáš? Táta byl taky zrzek, ale mamka je brunetka, takže jsem živoucím důkazem, že "zrzavé" geny v boji proti agresivním "tmavým" genům neobstojí. :-) Takže zrzouni mají naději na přežití,jen pokud se uzavřou v Irsku a z…
-
Zrzky prý vymizí ještě dřív, podle odhadů asi do sta let. Je to docela škoda. Vedle tmavovlásek jsou pro mě zrzky nejpřitažlivější.
-
Oni si vymyslí zase něco jiného. K té teorii: Otázkou je, kdo je pan Hyde. :-))))
-
Výborný zdroj vitamínů je pivo, bohužel by se muselo pít střídmě, co ne vždy dodržuju.
-
Já už nevím, kolik těch smajlíků budu muset za věty dávat... :-D
-
Však já nic o svobodě nepsal. ;-)
-
Vždyť za tím je asi milion smajlíků, tak je snad jasné, že jsem se neurazil. :-)))) Jarla: Církev toho nadělá, ono taky nemá moc na vybranou, když jeden z jejích hlavních úkolů je příprava křesťanské obce na Soudný den. Proto ho také vyhlíží za kaž…