Olorin
O uživateli
- Přezdívka
- Olorin
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Zase by ale na žárovku nedosáhl.
-
Jarla: Ty jsi spoiler masochista, co? :-)) Každý soudný člověk se jim chce vyhnout a ty je vyhledáváš! :-)
-
Měl jsem dojem, že se tady na něj v poslední době hrát začalo. :-)
-
Jasně, jasně, ale i nováček je snad schopen přečíst si názvy diskusí. :-)
-
To ji ovšem neomlouvá. :-)
-
Veronika: Proč to píšeš do diskuse o jídle a pití?! :-)))
-
Hmm, já OST hodnotím spíše průměrně, pár skladeb je hodně dobrých (včetně úvodní znělky), ale to je menšina. Jako seriálové OST je to spíše špička žánru, ale tohle kritérium tady nikdo nezavedl, takže ho nechám u ledu, navíc většina seriálů vlastní …
-
Bryndzové halušky normálně jím, sice z toho nejsem nijak zvlášť odvařenej, ale problém s nimi nemám. Dřív jsem ani neměl na vybranou, když mi je děda dělával. :-)
-
Na Prostřeno se dívám, když se chci zasmát - všichni si tam hrají na hrozné gurmány a pak sami uvaří nějakej blaf. :-))
-
Mel Gibson? Tak to bude asi hodně pravděpodobné! :-D
-
Takže otázky typu: Kolik Velkých Jiných se vejde na špičku jehly? :-)))
-
Bohužel, nejspíš to dopadne jako s mými dalšími maraton plány: Indiana Jonese jsem ještě zkouknul, ale maraton všech Star Wars, Pánů prstenů a teď nejspíš i Her o trůny mě teprve čeká a asi ještě dlouho čekat bude. :-)
-
Na odběry krve chodím taky, ale naštěstí jen dobrovolně jednou za 4 měsíce. :-) Jinak, cos tady vypsala, tak toho je docela dost, a při dnešních poplatcích v nemocnicích to asi leze dost do peněz, nemám pravdu?
-
Kamarád psa jedl, a přišlo mu to jako vepřový, a nebylo to prej vůbec špatný.
-
A ty tu jeho výpověď možná bereš moc doslovně, stejně, dokud se v knihách nedozvíme víc, tak stejně nebudeme mít jistotu, možná i nikdy. A co se týče Cat - myslím, že poté, co zažila krátce před smrtí, docela chápu, že se z ní stala docela krutá by…
-
Proč, to se někde v knize říká, že Kamenosrdce nemá s Cat nic společného? A proč tedy chce zabíjet Freye, když s ní nemá nic společného? A kdoví, co v tom hrobě je, třeba Ohařovo brnění - lidé se tak občas zbavují své minulosti, že věci z dřívějšk…
-
:-)))
-
Já znám osobu, která si dává kečup snad úplně do všeho - klidně i k omáčkám. Montezuma3: Mekáč dělá blafy, ale jinak ty hamburgery dělá se sladkou bulkou, což je asi ta nasládlost o které píšeš, ale takové jsou bulky k hamburgerům obecně.
-
Další chudák! :-))))
-
Tak co tady pořád řešíš???
-
Hele, mě to je jedno. Klidně tomu svému dej třeba Emanuel, ale takovým dětem se říká, že se jim rodiče pomstili. :-/ Jak chceš přiklonkovávat do češtiny významy nějakým starořeckým příponám??
-
-
Samozřejmě, ale z diskuse jsem opravdu nepochopil, že jde jen o přezdívku.
-
Ne nepřijde, protože se o význam jmen už dávno nikdo nestará, nicméně já jsem se svým jménem Ondřej zcela spokojen, zatímco říkat někomu křečík, nebo vlk, to je prostě divné.
-
Upřímně, tento typ patriotismu mi přijde poněkud zvrácený.
-
Tvoje problémy bych chtěl mít. :-/
-
Když vás tak berou boty, co vám brání v založení topicu o oblečení??? :-/
-
Kdysi jsem to viděl, nebylo to zas tak špatné, protože to je dost netradiční, ale nevím, jestli bych to měl hned doporučovat - ano, je to spíš pro děti, nebo dospívající.
-
Lovci pokladů. :-))
-
Jasně a pak uložit poklad templářů někde v New Yorku, nebo jak to bylo v tom filmu. :-)))))