derfel

O uživateli

Přezdívka
derfel
Datum registrace
Návštěv
441
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • A jak přežila Brienne ? Co si pamatuju Hostinu oběsili ji psanci na příkaz zombie Catelyn a v Tanci jsem nepostřehnul že by to bylo vysvětlený.
    V diskuzi Tanec - diskuse Komentář od derfel 28. června 2012
  • Když jsem dočítal Tanec, tak jsem si říkal, že mistr nějak měkne žádná smrt důležité postavy a pak "popravil " Jona. Co myslíte jak se z toho Jon dostane ? Vzkřísí ho Melisandra, jako rudý kněz Bleskurychlého lorda, nebo je jen zrněný ? A co se s…
    V diskuzi Tanec - diskuse Komentář od derfel 28. června 2012
  • V diskuzi Různé filmy Komentář od derfel 19. března 2012
  • Tak třeba Poláci mají docela výpravny miniserie ze svý historie od Potopy, přes V dobách kdy Slunce bylo Bohem ( i pod nesmyslným distrib. názvem Staré baje Vikingů) po Ohněm a mečem Někde jsem snad četl, že se u nás připravuje seriál o Janu Husov…
    V diskuzi TV seriály Komentář od derfel 19. března 2012
  • V diskuzi TV seriály Komentář od derfel 15. března 2012
  • Myslím že HBO dávalo i Spartakus: Bohové arény, takže bych taky tipoval že tam půjde Vengeance. Dabing nedokážu posoudit, třeba Dlouhý jako Spartak mě přišel celkem dobrý ( hodil se na něho více než třeba na Jaimeho)
    V diskuzi TV seriály Komentář od derfel 7. března 2012
  • Hostina pro Vrány je zatím jediná obálka, která byla v původní verzi daleko lepší. Měli raději ponechat Eurona ve zbroji s rohem co má přivolávat draky. U toho člověk alepoň nemusel luštit co to na obálce vlastně je.
  • V diskuzi TV seriály Komentář od derfel 7. března 2012
  • V diskuzi Různé filmy Komentář od derfel 1. března 2012
  • Trochu mi příjde, že hodnotíte Landu trochu zjednodušeně kriticky. I jeho kritici by měli uznat jeho minimálně hodně činorodou tvorbu ( muzikály - Krysař s asi ktrerý měl u nás z muz. asi nejlepší atmosféru, film kvaska, další to že jeho písně jsou…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od derfel 1. března 2012
  • Worthingtona jsem viděl ve špionážním filmu Dluh a tam hrál hodně. Dobrý herecký výkon ve filmu se zajímavým námětem ( agenti Mossadu honí válečnáho zločince).
    V diskuzi Různé filmy Komentář od derfel 29. února 2012
  • Ono je dost smutný, že hromadu jiných kravin nikdo neřeší. Jsem u dobrovolných hasičů a pořádali jsme bál. Povinnost platit OSE za reprodukovanou hudbu cca 1000 - 2000 Kč za tombolu 5000 Kč to je celek síla ( poplatek za tombolu snad má být zrušen…
    V diskuzi Sranda topič Komentář od derfel 19. února 2012
  • V diskuzi Sranda topič Komentář od derfel 14. února 2012
  • V diskuzi Sranda topič Komentář od derfel 13. února 2012
  • Pokud si to dobře pamatuju, tak se ty fetácky smradi chlubili, že se prosekali jezdeckým oddílem. Tak třeba ( i když to není moc pravděpodobný) Sapkowski Bonharta dodrobně vykreslí v novém románu který bude o něm. Něco ve stylu, tak jsem dneska sej…
    V diskuzi Filmové souboje Komentář od derfel 12. února 2012
  • V diskuzi Různé filmy Komentář od derfel 12. února 2012
  • To bude asi tím, že Geralt občas střihl nějakou piruetu a půlpiruetu ( dodněška nevím co to v šermu znamená ) Jiknak v Zaklínači jsem v rámci soubojů nechápal proč je Bonhart tak dobrej. Co si tak matně pamatuju co o něm bylo v sáze tak jen že byl…
    V diskuzi Filmové souboje Komentář od derfel 12. února 2012
  • V diskuzi Různé filmy Komentář od derfel 11. února 2012
  • To je dobře, že Sapkowski pochopil, co chtějí jeho fanoušci. Pro mě byla husitská trilogie výborná ( asi i lepší než Zaklínač), ale Zmije byl pro mě úlet, jako by to snad ani nepsal on. Docela by mě ale zajímalo o čem bude nový román ( pro mě by by…
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od derfel 7. února 2012
  • V diskuzi Co posloucháš??? Komentář od derfel 2. února 2012
  • Klan letajících dýk je ten film, ve kterém jeden z hrdinů bojuje v souboji s dýkou v zádech tak dlouho až je z podzimu zima ? Zrovna tyhle asijský velkoprodukce mě moc neberou.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od derfel 29. ledna 2012
  • Poslední mohykán je pro mě asi nejlepší dobroudružný film. Je celkem zajimavý že to není úplně přesná adaptacem knižní předlohy ale přesto je výborný. Jinak mám příbuznou už je starší a má moc ráda filmový indianky/Mayovky ale když poprvé viděla P…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od derfel 29. ledna 2012
  • V diskuzi Různé filmy Komentář od derfel 26. ledna 2012
  • V diskuzi Různé filmy Komentář od derfel 26. ledna 2012
  • V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od derfel 21. ledna 2012
  • Změněného je ve Statečném srdci dost, ale na rozdíl od třeba Gladiátora je to historický postavě, ale podstatný body života a povstání tam jsou. Třeba v bitvě u Stirlingu by šlo blbě udělat filmařsky zajimavou bitvu s mostem ale ty nejzákladnější …
    V diskuzi Různé filmy Komentář od derfel 19. ledna 2012
  • Tak to nevím četl jsem článek o W.W. v živý historii a tam uvádí, že hlavní věci z jeho života tam jsou ztvárněný celkem věrně. Vzdělaní se mu dostalo od strýce a uměl latinsky a francouzky. A že mu angličané zapálili dům kde uhořela jeho žena Mario…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od derfel 19. ledna 2012
  • V diskuzi Různé filmy Komentář od derfel 19. ledna 2012

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě