WestFlame
O uživateli
- Přezdívka
- WestFlame
- Datum registrace
- Návštěv
- 23
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
...Tywin by tam mohl mít „Kadím zlato“... to by lidi určitě zaujalo ;-).
-
Tak jsem se taky přihlásil... sice nestihnu na Jedničce Četnický humoresky, ale já se obětuju :D.
-
No, upřímě zrovna tenhle jeho příspěvek mi přišel jako dost průhledné trollování, jak asi čekal, že na to budou lidi reagovat. Podstatně zajímavější mi přišel článek, na který (mimo jiné) odkazuje: http://www.edgeoftheworld.cz/2011/03/15/proc-se-neb…
-
Já teda nevím, ale nebylo by podstatně jednodušší vytáhnout ty oficiální titulky z videa než dělat vlastní? Podle mě to představuje podstatně víc práce... překlad, časování, styling, ... Navíc imho trochu zbytečné, když na oficiálních titulcích prac…
-
Hooray! :) http://winter-is-coming.net/2011/03/a-dance-with-dragons-to-release-july-12th/
-
Tak jo, to beru... ale doufám, že ho srazí jen omylem ;-)
-
... nebo třeba spadne ze schodů, že jo :)
-
Všimli jste si Ducha vedle Jona? Já teď teda nevim jestli už byl někde takhle vidět, ale přijde mi strašně velkej :).
-
-
mě to přijde dělaný příliš pastelovýma barvama... to se k Písni imho moc nehodí, ta minulá se mi líbila teda víc :)V diskuzi Vyjádření Talpressu k novému vydání Písně ledu a ohně Komentář od WestFlame 20. února 2011
-
-
Hodora jsem si všiml (jestli to je on :) ) v asi 1:14. Těsně před tím, jak Starkovci poklekají před králem, tak je záběr na ně, stojící v řadě. A Hodor je podle mě úplně vpravo.
-
hmm, Drupal... pěkné :) akorát v diskuzním fóru (v přehledu) je v posledním sloupečku nepřeložený řetězec "By"... ale to je jen detail :)
-
A je potřeba zrovna tohle řešit? Vždyť stejně budou k dispozici obě verze, tak se každý koukne na jakou bude chtít... a hotovo :).
-
-
No, já si zase myslím, že u některých adaptací je znalost předlohy v podstatě nutnost, jinak nemáte moc šanci pochopit co se na plátně děje :).
-
Mno, já mám čím dál větší obavy, že v Nedovi budu vidět akorát tak Boromira... ale to je spíš můj problém, než v herci ;-).
-
-
-
Jémine, vy s tim stářím naděláte :). Vždyť i sám Martin přiznal, že to s věkem dětských hrdinů přehnal a že by je teď udělal starší...
-
-
-
To jsem byl asi já :). Blbé je, že teď začínají prázdniny, takže v Praze asi stejně tolik nebudu. No nic, každopádně třeba příští nebo přespříští čtvrtek by se mi hodil (1. a 8.) :)
-
-
Nechcete udělat jeden sraz někdy v týdnu?... já o víkendech moc v Praze nejsem a rád bych se zašel někdy podívat. :-)
-
-
-
Mno, Sansa je podle mě naivní až to bolí... mě se jako literární postava líbí taková Arya... to je holka, která nejde daleko pro ránu :-).