Léto
O uživateli
- Přezdívka
- Léto
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
-
-
Potvrzuji svou účast. A zároveň vyslovuji obavu, že to, co nad vámi visí, není žádný otazník, nýbrž Panna z Tarthu.
-
Můj profil také už nic nezachrání. Mám z něj poněkud velký nos (čenich). Raději se proto nechávám malovat zepředu.
-
-
-
-
-
-
A četl jsi Stmívání od Stephenie Meyer? To by se ti mohlo líbit, řekl bych.
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Tak jak naplánujeme to herní setkání? Příští víkend se objevila rodinná akce, na které nemohu chybět, ale dalo by se to uspořádat v sobotu 28. března. Co říkáte? Popřípadě v neděli.
-
-
Právě jsem se vrátil z Faerûnu a koukám, že jste to stihli nejen naplánovat, ale zároveň i odpískat, resp. přepískat. Nuže dobrá. Rovnodennost zní přijatelně.
-
-
-
-
-
-
Já si myslím, že lže. Jestli to tedy můžu říci takto natvrdo. :-)
-
-
Já příští týden ani v Praze nejsem. Ale ten svátek rovnodennosti považuji za dobrý nápad. Zapálíme oheň a budeme kolem něho poskakovat.