Chmur

O uživateli

Přezdívka
Chmur
Datum registrace
Návštěv
1,820
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • Ten mě taky napadl na prvním místě....nebo Matthew Vaughn.
    V diskuzi Hobit Komentář od Chmur 20. prosince 2014
  • Ten jezdil na losovi a ne na vánočním sobovi.
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Chmur 19. prosince 2014
  • Tak konečně jsem našel čas zajít na třetí díl. Pocity jsou smýšené. Na jedné straně jsou fajn herecké výkony, zajímavý vývoj Thorina atd. Na druhé naprosto infantilní bojové scény. Škoda. Jackson podobné retardace projevoval už v LOTROVI, ale v Hob…
    V diskuzi Hobit Komentář od Chmur 19. prosince 2014
  • Valar se v souboji s Melkorem drželi dost stranou. Když už přišlo tvrdý na tvrdý, tak ho dokázal sejmout samotnej Tulkas. Melkor utratil mnoho své síly v konání zla. Je to zvláštní. Za nejmocnějšího po Melkorovi je považován Manwe a přitom za celou …
    V diskuzi Tolkien Komentář od Chmur 19. prosince 2014
  • Já dokonce myslím, že Sauron ani nejmocnější Maiar nebyl. Tenhle titul patří dle mě Eonvemu.
    V diskuzi Tolkien Komentář od Chmur 19. prosince 2014
  • Jay: To vysvětlení nebylo nutné. Vím, co je mrva i co znamená v češtině slovo mrvit. Nejsem retard. Jen mě pobavilo (v dobrém), že Slováci maj pro naše ošívat se výraz mrvit. Toť vše.
    V diskuzi Hobit Komentář od Chmur 19. prosince 2014
  • Fialka Samovi?
  • V diskuzi Co by kdyby Komentář od Chmur 16. prosince 2014
  • V diskuzi Co by kdyby Komentář od Chmur 15. prosince 2014
  • Nejvíc mě na soukromých školách štve, že dostávají dotace podobně jako školy státní. Plus si ještě přivydělaj školným. Škoda Auto je firemní Vysoká škola. Podle mě je finančně dost nezávislá (aspoň si to myslím) a jako taková mi je sympatická.
    V diskuzi Volby Komentář od Chmur 15. prosince 2014
  • vymazán špatně vložený příspěvek
    V diskuzi Co by kdyby Komentář od Chmur 15. prosince 2014
  • To se mohu jen domýšlet. Rhaegar odsunul Eliu na druhou kolej, ale Tywinovi poskoci ji rovnou znásilnili a zabili. Navíc Targaryeni jsou asi jediný rod, přes který mají Dornové šanci dostat se na Železný trůn. Zatím toho ale moc neukuli. Pokus sbali…
    V diskuzi Co by kdyby Komentář od Chmur 15. prosince 2014
  • V diskuzi Hobit Komentář od Chmur 15. prosince 2014
  • Nejsem si teď úplně jistý, ale myslím, že Elia v podstatě fungovala jako rukojmí. Navíc Dornové asi nebyli nadšení z toho, jak se Rhaegar choval ke své manželce, která se de facto ocitla na druhé koleji.
    V diskuzi Co by kdyby Komentář od Chmur 15. prosince 2014
  • V diskuzi Volby Komentář od Chmur 15. prosince 2014
  • Myslím, že u v bitvách hraje určitou roli i motivace za danou věc bojovat. Dornové byli k válce v podstatě donuceni a určitě za Aeryse nějakou přílišnou horlivost neprojevovali. Robert byl celkem úspěšný u Letohradu. Vyhrál tři bitvy za jediný den…
    V diskuzi Co by kdyby Komentář od Chmur 15. prosince 2014
  • V diskuzi Tolkien Komentář od Chmur 15. prosince 2014
  • Mně by se líbil švédský model. Aby člověk splácel určitým procentem ze svého platu. Já nevím, plácnu dvě procenta. Máš výhodný zaměstnání. Ok. Splatíš rychleji. Bereš málo, fajn budeš platit dlouho, ale splátky budou nízký a nezrujnuje tě to. Po dva…
    V diskuzi Volby Komentář od Chmur 15. prosince 2014
  • Z tohoto důvodu jsem pro placení školného na VŠ. Chápu, že Německo láká české lékaře, když do jejich vzdělání neinvestovalo ani euro.
    V diskuzi Volby Komentář od Chmur 15. prosince 2014
  • V diskuzi Volby Komentář od Chmur 14. prosince 2014
  • Silmarillion je pro mě nejlepší Tolkienovo dílo. Já ty vymyšlený mytologie a fiktivní historie miluju. Proto mám rád i Eriksona. Nejlepší ze Silmarillionu je pro mě příběh Húrinových dětí. Ten má takřka Shakespearovský rozměr. Příběh Berena a Lúthie…
    V diskuzi Tolkien Komentář od Chmur 14. prosince 2014
  • V diskuzi Volby Komentář od Chmur 14. prosince 2014
  • V diskuzi Volby Komentář od Chmur 14. prosince 2014
  • V diskuzi Volby Komentář od Chmur 14. prosince 2014
  • Dobrej tip
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Chmur 14. prosince 2014
  • V diskuzi Co by kdyby Komentář od Chmur 14. prosince 2014
  • V diskuzi Hobit Komentář od Chmur 14. prosince 2014
  • V diskuzi Hobit Komentář od Chmur 13. prosince 2014
  • Z prvního hobita jsem byl lehounce zklamaný, z dvojky bylo zklamání poměrně značné. Přesto do kina vyrazím. Ještě jsem nevynechal ani jedno Jacksonovo zpracování Tolkiena a třetí Hobit nebude výjimkou. Teď už zbývá natočit jen Silmarillion:-)
    V diskuzi Hobit Komentář od Chmur 12. prosince 2014

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě