Belatris
O uživateli
- Přezdívka
- Belatris
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,207
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Je třeba osvěžit paměť a znovu se ponořit do ságy...kromě Sama a toho borce (jméno mi vypadlo) co zachránil Aryu,mě nenapadá žádná Vrána jižně od zdi....ještě teda ten zpěvák,co ho Arya zapíchla-Marilon?
-
-
Půlruký?
-
Janos SLynt?
-
Byla by Nápověda ?:oops:
-
Varys?
-
Mistr Aemon
-
A já už se těšila,že po otevření vlákna se dozvím datum vydání....jaká naivita :wall:V diskuzi Martinovo vyjádření k dokončení Vichrů zimy - Ice & Fire Komentář od Belatris 7. června 2017
-
Moje první hlasování :-) Snad úspěšné. Ještě jednou všem děkuji za skvělé čtení. :applause:
-
A víme kolik bylo vlastně Arthurovi let? Také mě ta časová nesrovnalost zarazila,ale pokud byl o 15-16 let starší než Rhaegar,tak by to v povídce sedělo. Jaime byl také členem gardy od 15ti.
-
Napadá mě -Robert Cersei?
-
Po tomto komentáři není co dodat...Podepisuji a naprosto souhlasím.
-
Přežijeme... Souhlas... Na další díl se těším stejně jako v dětství na Vánoce... Jen změna k lepšímu, nemusí být zákonitě k lepšímu pro všechny...
-
Ne!!!!!! Jako vážně???? Originál jsem nečetla a nikdy ho číst nebudu. Původní překlad za mě fajn a tyhle změny..??? Už Rytíř Sedmi království byl občas dost mimo. Když se něco zažije,tak změna vážně rve oči(uši?)
-
Zdařilé pokračování příběhu,také doufám,že se dočkáme dalšího dílu povídky. Překvapila smutná Lysa nad tím,co se chystá udělat...
-
Pěkné,pěkné.Cením originalitu. Nejvíc pobavil rytíř George.
-
Děkuji všem autorům za kvalitní čtení. Povídky jsem doslova zhltla jako malinu.Pouštím se do druhého čtení.
-
:applause: Skvělé...nemám slov.I když je znám konec příběhu,stejně mě zcela pohltil.
-
Poslední můj pokus:Dany to říká Misandei?
-
Aša?
-
Pyp?
-
Sam?
-
Správně.
-
-
Saladdor San
-
To je nás víc :-D
-
A dojede s úsměvem.Velká škoda první ležky
-
Bohužel jsem viděla až úplný závěr závodu,ale je super,že to Gabča dala a určitě ještě něco přidá.
-
Někým z klanů-že by Flint?
-
Tak ještě jeden tip:říká to septa ze Zimohradu(nemůžu si vzpomenout na jméno) Nedovi,když se dozvěděla o lekcích šermu pro Aryu.