Joser
O uživateli
- Přezdívka
- Joser
- Datum registrace
- Návštěv
- 691
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Myslím, že přesně včera skutečně skončilo naše 20. století
-
@Tyrion Lannister Tak jasně, ale u Sola šlo spíš o nepřekonatelné problémy mezi herci, štábem a samotnou režií přímo na place. Chyba byla, že se něčemu takovému nepředešlo. Tohle celé je spíš důkaz velké tvůrčí svobody :twisted: @Paxter Redwyne …
-
Feige, super, takže lobotomizace Star Wars. Vlastně už epizoda 8 byla taková malá marvelovka a všichni víme, jak to dopadlo. Kathleen Kennedy je dle mého možná až přehnaně démonizovaná, která možná učinila pár špatných rozhodnutí ( a je samozřejmě …
-
-
-
-
Zeměmoří míří na naše monitory https://www.indiewire.com/2019/09/earthsea-tv-series-a24-jennifer-fox-ursula-le-guin-1202170978/
-
Další prequel možná na cestě http://www.tvzone.cz/clanek/38947-docka-se-hra-o-truny-druheho-prequelu/V diskuzi Stanice HBO objednala pilotní epizodu ke spin-offu Hry o trůny - Ice & Fire Komentář od Joser 13. září 2019
-
Televizní Pán prstenů obsadil jednu z hlavních rolí https://variety.com/2019/tv/news/lord-of-the-rings-series-amazon-will-poulter-cast-1203321951/
-
-
Lesní hit
-
-
Někdo si dal práci a vytvořil trailer spojením Teaseru s D23 záběry. Za mne už to nepůsobí tak mizerně
-
Phoenix je dost možná nejlepším hercem svojí generace a v tom prequelu/ originu/ předvádí oscarovou one man show. Film produkujícího Scorseseho se v dobrém smyslu slova inspiroval Králem komedie a Taxikářem a pro mne je to jeden z nejočekávanějších …
-
O tomhle jsem vůbec netušil, no uvidíme.
-
@Nevada Newsroom s Trumpem v úřadu, pokud hledáš specificky něco takového, tak mohu doporučit minisérii o skandálu Rogera Ailese The Loudest Voice. Ailese, psychopatického egomaniaka, ne nepodobného současnému nájemníku Bílého domu, hraje k nepoznán…
-
-
Tohle a WandaVision by mohlo být hodně fajn https://www.themarysue.com/ms-marvel-series-is-coming-to-disney-plus/?fbclid=IwAR2qpm2QBLZvoHaE8NwaQWiHv-Bu--e3CAb9kDPQsJvJBT7kG_HpC1MsUnI
-
Wow
-
-
Tak Spider- Man se nám vrací zpátky k Sony, největší radost má asi Kevin Feige =D https://www.moviezone.cz/clanek/38822-spider-man-opousti-filmovy-vesmir-s-avengers-skonci-u-venoma
-
-
-
Pro mě fandu sci-fi i Blade Runnera fakt rána... https://www.novinky.cz/kultura/511386-zemrel-herec-rutger-hauer.html
-
@Nevada Watchmen je spíš Leftovers s maskama, teď jde jen o to, zda to je dobře nebo ne.
-
Navrátilci z Nové Generace i Voyageru. Jednoduše skvělé !
-
-
Působí to na mne lepším dojmem než teaser, ale pořád vůbec netuším, co od tohoto moderního provedení bez přehánění geniálního comicsu čekat.
-
Originální, skvěle vypadající, viktoriánsky stylizovaná atmosférická fantasy s charismatickou Carou Delevingne v hlavní roli, navíc natáčená v Praze, to je Carnival Row, pro mne jedna z nejočekávanějších seriálových věcí letošního roku.
-
Dost možná finálová řada TWD se připomíná v nečekaně dobrém traileru.