Borůvka
♂
O uživateli
- Přezdívka
- Borůvka
- Datum registrace
- Návštěv
- 722
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Rybba Nejúplnější přehled (alespoň těch přeložených) jsem našel tady: http://www.databazeknih.cz/stitky/warcraft-12834 Já hry nehrál, takže nevím, co všechno z nich víš (a co tam vlastně je :)). Rozhodně doporučuji přečíst Zrod Hordy- je to úplný …
-
@Rybba Á málem bych zapomněl, doporučuji spisovatele jménem Terry Pratchett. Někomu se jeho knihy zdají naivní a nudné, ale pokud tě chytne, máš co číst příštích deset let :).
-
@Rybba Usuzoval jsem z tvé přítomnosti zde, inu každý má originální vkus. V tom případě nic moc z knih nevím (možná knižní zpracování Warcraftu? Kupodivu mě bavilo a to jsem nikdy žádnou z těch her nehrál). A jsem rád, že opravdu žije někdo, kdo si …
-
@Rybba S tímhle vkusem... četl jsi Ságu o Zaklínači (A. Sapkowski)?
-
@Rybba Jistě, to je přijatelné vysvětlení. Jen mám dojem, že to naruší avizovaný status Jona jako morální spojení Starků a Targaryenů... ale co, rod Starků je stejně v háji, tak nemá cenu nad tím dumat. Dík za odpovědi.
-
@Crocuta To měl být vtip :)
-
@Crocuta Co je mrtvé, nemůže nikdy zemřít
-
No jo, dočítání je peklo :) Kde je to patrné? Nepamatuju si všechno :). Jinak hezký rozbor, jen mi unikla souvislost.
-
@p1e9t9r2 Čti dál, už jsem jednou reagoval na stejnou otázku. Musím znova?
-
@sfik A není možné, že se z Pycelleho (i té septy) stali příslušníci Cerseiny Undeatharmy? Konec konců Margaery byla v septu, takže tam asi část královské gardy zařvala. :)
-
@Crocuta To s tím že někdo nemůže prohrát jsem si říkal před Rudou svatbou, smrtí khala Droga, vraždou Jona Sněha, příjezdem Stannise za Zeď, vraždou Waldera Freye... zkrátka zrada je mocná věc.
-
@Rybba Král Aerys stihl během války vystřídat několik pobočníků, takže asi trvala déle než devět měsíců. Já nepopírám, že L. utekla s Rhaegarem dobrovolně, já mluvím o tom, že se měla naštvat potom. A jak už jsem psal, vzhledem k Lyannině popisované…
-
@Svetlana Ale asi nemělo cenu se hádat o takové prkotině, která se stejně ještě vysvětlí později. Děkuji za odpovědi a omlouvám se těm, kteří to museli číst. :)
-
@Svetlana Ano, od Starků to bylo dost krátkozraké. Jen nevím, jestli si Lyanna dokáže připustit, že v konečném výsledku byl její tatík blb. @Magister_Peditum Ale ano to já vím. Já mluvím o tom, že PO vypuknutí války by se dal čekat nějaký menší rozk…
-
To uznávám. Na druhou stranu "Tví příbuzní zemřeli kvůli mě, ale brutálně kvůli mému otci" není nejlepší alibi.
-
Čili smrt Starků byla přímo zaviněna Rhaegarem. Tím se to, řekl bych, vůbec nezlepší, spíš naopak.
-
@Stark z hor Nebo cestou jednoduše někoho kuchla. A nebo spíš prostě proto, že se to hodilo do scénáře.
-
@Magister_Peditum Podivná láska, zavřít toho koho milujete do věže a neříct mu, že jeho blízcí umírají. A já to (z knih) pochopil tak, že Lyannina povaha by se s logikou "on za to nemohl" moc neshodla.
-
@up_er No, já si teda žádný případ nepamatuji, ale nejsem odborník. Takže kdy prosím?
-
@Jay O ohni a ledu píseň :)
-
-
@lnit Nu, jestliže si Varys udržel nějaké kontakty na "ptáčky", pak by o tom věděl ještě než se to stalo. Pak by to mohl říct Dornům a ti zas Olenně
-
@svoa00 Sansa je žena, a tudíž má přednost (byť podvržený) mužský potomek. Toť moje logické vysvětlení, ale vzhledem k následující scéně to moc průkazně nepůsobí.
-
Shrnutu v několika heslech: 1: Hudba ke královskému ohňostroji 2: God save the queen. 3: God save the queen + Den D 4: God save the king (King of the North Vol.:2) 5: Smiling idiot in Academy 6: Asassins creed: Freys a konečně 7: J=T => S=Rip (S=…