Katrina
O uživateli
- Přezdívka
- Katrina
- Datum registrace
- Návštěv
- 805
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Piesočné zmije sú krásne, Elinor tiež, ale tá Lady Nym :roll:. SanSan sa mi tiež nepozdáva, ale asi preto, že obaja vyzerajú, akoby sa práve pridali k stúpencom Potopeného boha.
-
@Ugla samozrejme, že je potrebné, aby najprv vláda padla je potrebné vyslovenie nedôvery so strany parlamentu, resp. demisia. Naša opozícia už pracuje na zbieraní podpisov, aby mohla zvolať mimoriadnu schôdzu za týmto účelom. Úprimne si povedzme, že…
-
Aaa nové témy, super :-D. Mám blažený pocit, že tentokrát by z toho aj niečo mohlo byť, keďže už mám po skúškach. Len ten horor mi nejak nesadol, ale za skúšku nič nedám.
-
@Nevada ja som to myslela tak, že tá veta sa vzťahuje na Catine sľuby, ktoré dala Freyovi pri tom vyjednávaní ešte v prvej knihe.
-
Ja tiež súhlasím so starým Freyom, ale myslím si, že to povedal Cat, keďže Robb pri dojednávaní toho manželstva nebol.
-
Zhrniem to rovno tu: - obrázok s domčekom - puklina v zemi - kniha s okuliarmi - to námestie nad mŕtvou rybou. Veľmi pekne ďakujem za akúkoľvek nápovedu.
-
Cersei a Najvyšší vrabčiak, ale pokojne niekto zadajte za mňa.
-
@Nevada to je zvláštne, lebo mne stále chýba celkom dosť kníh a bez toho obrázka mi akosi nevychádza súčet :-k
-
V SJ vydaní sa tiež používa ženská koncovka -ová a môžete mi veriť, že sa na to dá v pohode zvyknúť, aspoň u väčšiny mien. Horšia bola Ellaria SandOVÁ :wall:
-
Eee...radšej niečo o vtáčatkách. Alebo nejakú sladkú chlapčenskú skupinu :-).
-
Vždy som si myslela, že Sandorovi by sa mohla páčiť táto (a aj Mel by si ju asi obľúbila)
-
Bonus bol tip na základe 1 verša a vyšiel na prvý pokus, takže vo výsledku bonus uhádnutý za minútu :dance:. Horšie som na tom s knihami - mám 54 a z toho odkrytého neviem asi 5 :-(.
-
@Mistr Kápě áno, bol to Osney :applause: prosím, zadávaj
-
@Aviv nie - časovo sa približuješ, ale geograficky veľmi nie- navrhujem, aby sme išli preč z Riečnych krajín
-
Ja som sa s tým obrazom trápila, lebo som poznala len anglický názov a môj preklad mi to nebralo, navyše som si nevedela spomenúť ani na autora, ale nakoniec to vyšlo.
-
@Janulka nie, Beric je vo chvíli vyslovenia tohto výroku úplne tuhý
-
@Belatris @Aviv nie a nie, keď ten výrok padne, Cat je, viac menej, tuhá
-
@Aviv @ZoiD nie a nie
-
Tie stalinovské fúziky boli fakt zavádzajúce :-D. Bonus by som asi nedala, keby som neholdovala kadejakým knižným kvízom a vedela som, že som sa s tým už niekde stretla. A ujo Google tiež pomohol.
-
Nie, ani ten. Asi to chce nápovedu - vraví to človek, od ktorého by ste také slová nečakali, a aj adresát/ka je prekvapený/á.
-
Tak čo? Skúsi to niekto, alebo sa vzdávate?
-
-
-
-
Tak dnes to išlo celkom dobre, dala som 4 z jedného obrázka, ale potom som nevychytala 1 bonus :-(
-
@Dlady @Baron nie a nie
-
@Aviv v prvom rade to nie je myšlienka, tie slová sú nahlas vyslovené v rozhovore. A nie, nie je to žena.
-
@Aviv nie
-
Nie.
-
Ja mám ten istý problém, ale ešte viac ma zaujíma, či ten tajný bonus (nie k jednotlivým knihám, ale ten veľký) môžem hádať na viackrát, alebo mám len jeden pokus.