Sagart
O uživateli
- Přezdívka
- Sagart
- Datum registrace
- Návštěv
- 4,496
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
@Tyrion Lannister Podotknul že není nutné aby Rudou baštu stavěli znovu, když mohou navrhnout cokoli jiného ale dle logiky tvůrců a poslední epizody ji jistě zrestaurovali jako by to byl Notre-dame do nejmenších detailů včetně tajných chodeb a lebek…
-
V diskuzi !!!POZOR SPOILER VŠECH DÍLŮ SERIÁLU A VŠECH KNIH!!! Teorie z Písně a z Hry Komentář od Sagart 20. května 2019
-
-
-
-
@Kalam Mekhar Děravé je to hodně, o tom žádná. A zvlášť u Jona zamrzí že takový prostý stav jako smrt a nepatrná událost jako oživení na něm reálně neudělali žádnou větší změnu. Navíc jej tvůrci stále prezentují (leč nechtěně) jako nezkušeného holob…
-
-
Tady je něco o Thanosově kudličce. Vypadala pěkně, to ano, ale přepůlit jí sám sebe bych nechtěl :-) Autor se sice každé video zaprodává někomu jinému ale postřehy má dobrý :D
-
-
@Tyrion Lannister Ale zrovna u těch knih věřím v něco hlubšího nebo méně klišoidního. Přeci jen se Bílí chodci od Jiných v mnohém liší :)
-
@Tyrion Lannister Stále nám slibují nějaký přímo martinův zvrat na konci, ne? Nebo jsem naivní a už to bylo RLJ? :D
-
@Tyrion Lannister Já doteď ty sračky trpěl s tím že dostanu nějaké Martinovské vyústění s Chodci a princem :D přeci jen, něco od něj mají a snad se ještě něčeho zajímavého dočkáme :-k Off topič: Kdo seš že přežíváš tak dlouho do noci? :D :D
-
-
@Tyrion Lannister Jako ten film trval doslova věky :D jsem musel přetáčet což je něco co jsem si nedovolil ani u prvních Avengers nebo Padesáti odstínů :D
-
@Tyrion Lannister To je fakt, bylo to jako sledovat prodloužený Two days of Ultron který byl pocitově tak 4 hodiny dlouhej :D
-
@Tyrion Lannister To je dalších pár sekund navíc ;) navíc to po chvíli utne trailerové drama a symbol amerického ženství :-k
-
-
-
@p1e9t9r2 Myslím že ani není problém v tom co udělala jako spíš jak to proběhlo. Skočila na něj jako by si vrzla už několikrát :D
-
-
@flanker.27 V tomto případě nevím zda je větší utrpení koukat se na ten trailer či na toho pána :-k
-
-
-
@Krisa Sám je TOP. Bohužel se bojím že tím všechna kontroverze ohledně královniných válečných zločinů končí. Ostatně s tebou souhlasím i se vším ostatním
-
-
-
@flanker.27 Spíš se strhne vlna hejtu založená na rozporuplném přijetí ep.VIII a každý zatvrzelý fanoušek bude se zjevnou originalitou tvrdit jak nechápe, že na to někdo půjde, že to bude sračka a hlavně že je jediný co toto tvrdí :D
-
@DanielSvatoš Upřímně mě to zajímá víc než zbytek současného DC. Nic jako Shazam, Wonderwoman a spol. mě rozhodně neláká :D
-