Sagart
O uživateli
- Přezdívka
- Sagart
- Datum registrace
- Návštěv
- 4,496
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
@p1e9t9r2 Já jsem ji čekal již tento rok :) Nyní ji očekávám znovu. Můj optimismus zůstane nespřetrhán :D
-
-
-
-
-
@Tyrion Lannister Já osobně stále věřím teorii, že del Toro bude hrát staršího Ezru z rebels na temné straně síly, který sice není mojí oblíbenou postavou, ale je vidět, že tvůrci s ním mají větší plány, než jen další jedi do počtu. Tudíž by klidně …
-
@Everett_Young O tom jsem přemýšlel, nicméně mám obavy, co se týče příběhu. I když je pravda, že nyní po dohrání W3 nemám aktuálně co hrát :D
-
Děkuji Pánové, tak v příští hře mi snad Ciri přežije :D I když, popravdě, nevím, jestli na to mám ještě náladu zabít x desítek (stovek) hodin hraní toho, co už mám dávno za sebou :)
-
-
-
Lidi, nevíte někdo jak ve W3 zařídit, aby Zirael přežila. Zkoušel jsem starý save, jenže pořád a pořád mě umírá a umírá :D
-
-
-
Jen ještě k těm pohádkám. Ta letošní fakt nestála za nic :D Nicméně, co se týče vašich požadavků, uvědomte si, jak by musela vypadat pohádka, co by vás potěšila! To by ji musel psát GRRM, musel by tam být přiměřený počet mrtvých a Tyrion by tam měl …
-
@Aviv Mormont Tyrionovi :D (jen první tip, který se mi po přečtení citátu vybavil)
-
Ten první Coldhands je prostě top :D
-
-
-
Jen tak trochu mimo téma. Když jste tam nahoře s takovým nadšením probírali Eilonwy, pochlubte se, kdo měl tu čest číst o ní knihu :D
-
@Mikke Ach ta Kaynyho hudba :-@
-
@Djokovic To by mohlo být zajímavé. Počítám, že ta podpora proběhne stylem armády údolí v šesté sérii :D Už se těším na Randylův epický proslov. "Deáááth." :D
-
-
Všimli jste si, že s rychlostí spoilerování a zveřejňování různých fotek, připočteme-li i drony, budeme za chvíli znát celou sedmou sérii pěkně snímek od snímku :-k
-
@sfik Náhodou vůbec není poznat. Naštěstí :D
-
@Djokovic Ano, Lanisterové, se ztrátami z války s Mladým vlkem zřejmě rozpráší nepoškozené vojsko Tyrellu v čele s Randylem Tarlym a podporou Dany a Martellů. Můžeme být jen rádi, že se tvůrc snaží o zápletku ;)
-
-
Qhorin?
-
-