Dejw
O uživateli
- Přezdívka
- Dejw
- Datum registrace
- Návštěv
- 3,530
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@fero Chybí ještě Šatník ledu a ohně :D
-
@p1e9t9r2 Před měsícem sem začal koukat, už sem v půlce čtvrtý série, děsim se okamžiku, kdy to budu mít za sebou :D
-
@sfik Hm, já mám celkem rád oba sporty a fakt mě celkem štve, že je fotbal prezentovanej jako temná strana síly a ragby opak. Zrovna situace, kterou popisuješ s tim simulovánim je fakt strašně směšná, jelikož hráč rugby simuluje (světe, div se, neh…
-
@Benji Co jsem pochopil je to druhá kapitola Arianne, dohromady to má na YT devět částí, Nevada sem dala akorát první.
-
-
Četl někdo Archiv bouřné záře od Sandersona? Taková bichle, plánovanejch deset dílů, strašně mě to láká. Ale je to celkem drahý, tak moc nechci kupovat zajíce v pytli :D