Magister_Peditum
O uživateli
- Přezdívka
- Magister_Peditum
- Datum registrace
- Návštěv
- 901
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
V diskuzi MASIVNÍ SPOILER! LEAK OBSAHU EPIZOD 7 Řady a Diskuze. SPOILER! Komentář od Magister_Peditum 16. srpna 2017
-
Jako vizuál to opravdu mělo pěkný, ale soft porna mám na internetu hromady - to samo k dobrému filmu prostě nestačí. :-D
-
Super díl. Ta výprava na Sever mi přišla úplně jak z nějakýho fantasy rpgéčka. :-D Telerporty sice opět proběhly (Dany a její draci, Gendry uběhl za den a něco to, co celá parta šla bůhvíjak dlouho), ale dialogy byl OK a děj ani nebyl příliš zkrat…V diskuzi MASIVNÍ SPOILER! LEAK OBSAHU EPIZOD 7 Řady a Diskuze. SPOILER! Komentář od Magister_Peditum 16. srpna 2017
-
Myslím, že tahle teorie se už v seriálu nepotvrdí. Maximálně v knihách...V diskuzi Hra o trůny 7×05 – Východní hlídka - Ice & Fire Komentář od Magister_Peditum 15. srpna 2017
-
-
Tak konečně viděno: No, podle mě zatím nejlepší díl sedmé série. Jediný, co mě trochu vadilo, byl okamžitý nástup Genryho do All-Star-Teamu. A vlastně i když je to cool, jak se všichni začínají shlukovat, tak mi to vše přišlo hrozně urychlený. Náh…V diskuzi Hra o trůny 7×05 – Východní hlídka - Ice & Fire Komentář od Magister_Peditum 14. srpna 2017
-
V diskuzi Hra o trůny 7×05 – Východní hlídka - Ice & Fire Komentář od Magister_Peditum 14. srpna 2017
-
@Hund Což o to, to by nemuselo být zas tak špatný. Seriálů z alternativní historie moc není, a zrovna The Man in the High Castle je jedním z nejlepších serošů posledních let. Jen se obávám, aby se to netočilo jen kolem otrokářství.V diskuzi Hra o trůny 7×04 – Válečná kořist - Ice & Fire Komentář od Magister_Peditum 13. srpna 2017
-
@flanker.27 To asi nebudou ti, co ještě dnes považují Stalina za největší osobnost ruské historie. 8-)
-
@Rybba Jo, pokud vezmu v potaz blbost Lannisterů, že se utáboří v dolíku bez postavení hlídek kolem a že celé území od Roviny až po Královo přístaviště zeje prázdnotou, takže si nikdo nevšimne vylodění x tisícové armády jezdců a letícího draka, tak …V diskuzi Hra o trůny 7×04 – Válečná kořist - Ice & Fire Komentář od Magister_Peditum 12. srpna 2017
-
@flanker.27 A to je britský systém ještě navýsost liberální. Holt si tam stále praktikují státní anglikánskou církev. Ostatně myslím, že rozvedenýho člověka si nemůžou vzít ani v jiných panovnických rodech. Teda můžou, ale musí se vzdát příslušnosti…
-
Z toho Rusáky klepne pepka! :-D
-
V diskuzi Hra o trůny 7×04 – Válečná kořist - Ice & Fire Komentář od Magister_Peditum 11. srpna 2017
-
Ne myslel jsem to tak, že královna, ať už z vlastní vůle, nebo kvůli nátlaku politiků, byla ve skutečnosti činit několikrát nepříliš lidská rozhodnutí ve vlastní rodině, proto její postava v seriálu nemusí být každému sympatická.
-
Tak asi nebylo záměrem, aby byla královna sympatická. Koneckonců to vidíme očima královské rodiny. Takovej Franta Pepa Jednička by byl, co se týče vztahu uvnitř císařské rodiny, mnohými považován rovnou za zápornou postavu. :-D
-
@tajpen Tak tam je shodný hlavně ten první případ bitvy u Lehnice, ale na druhou stranu se Mongolové nemuseli ještě předtím plavit po moři a vyloďovat celé své vojsko. Plus neměli obřího černého draka, který by byl vidět na kilometry daleko. :-DV diskuzi Hra o trůny 7×04 – Válečná kořist - Ice & Fire Komentář od Magister_Peditum 11. srpna 2017
-
Jako já už taky moc nevěřím tomu, že se dokončení Písně někdy dočkáme. Ale že bych kvůli tomu začal seriálový děj považovat za kánon? NIKDY! :-DV diskuzi MASIVNÍ SPOILER! LEAK OBSAHU EPIZOD 7 Řady a Diskuze. SPOILER! Komentář od Magister_Peditum 8. srpna 2017
-
V diskuzi MASIVNÍ SPOILER! LEAK OBSAHU EPIZOD 7 Řady a Diskuze. SPOILER! Komentář od Magister_Peditum 5. srpna 2017
-
Mimochodem, na internetu už koluje čtvrtý díl. Jo, potvrdil se do puntíku jeho scénář. Zatím jsem to viděl jen sběžně, takže nemůže hodnotit do puntíku kvalitu dialogů, ale překvapivě to bylo celkem dobrý, tedy až na další teleportující se armádu. T…V diskuzi MASIVNÍ SPOILER! LEAK OBSAHU EPIZOD 7 Řady a Diskuze. SPOILER! Komentář od Magister_Peditum 4. srpna 2017
-
@Denebola Slyšeli. A nejen to vypovídá o snaze jistých "lidí" cpát do všeho multikulti kraviny, ale i o neznalosti historie. Bohužel lidi, kteří svoje vědomosti čerpají hlavně z televize, tak díky právě výše zmíněným "trendům" můžou dojít k názoru, …
-
Tak po Benjenovi bych se už ničemu nedivil. :wall: :-DV diskuzi MASIVNÍ SPOILER! LEAK OBSAHU EPIZOD 7 Řady a Diskuze. SPOILER! Komentář od Magister_Peditum 1. srpna 2017
-
No nic, doufám, že takových voličů bude menšina... Česku (potažmo Československu) se zjevně prezidenti moc nevedou. Měli jsme v tom roce 1918 zůstat královstvím. :-D
-
V diskuzi MASIVNÍ SPOILER! LEAK OBSAHU EPIZOD 7 Řady a Diskuze. SPOILER! Komentář od Magister_Peditum 1. srpna 2017
-
-
Teď když mají Brana "Chodící wikipedii" Starka zpátky na Zimohradě, tak není problém dosvědčit jakoukoliv scenáristickou kličku. A samozřejmě, že mu to uvěří. Potom, co každý zbaštil Jona Sněha na trůně Severu nebo Cersei Lannister královnou tří ze …V diskuzi Hra o trůny 7×03 - The Queen's Justice: - Ice & Fire Komentář od Magister_Peditum 1. srpna 2017
-
Opravdu jsem se tu právě dočetl, že pro někoho je Zeman stále lepší kandidát než někdo jiný? Jako upřímně sledovali jste ho alespoň v poslední době? A ty jeho kamarádíčky. Jako já ho prvně volil, ale dneska bych si za to nafackoval. Hlouběji prezide…
-
No, pokud to je pravda, tak se ještě hodně budeme při sledování chytat za hlavu. Celé to působí dost zkratkovitě a nebýt toho, že tak působí už zveřejněné díly, tak bych si myslel, že to je nějaká fanfiction, a ještě ne moc vydařená. Takhle mám ale …V diskuzi MASIVNÍ SPOILER! LEAK OBSAHU EPIZOD 7 Řady a Diskuze. SPOILER! Komentář od Magister_Peditum 1. srpna 2017
-
@misho8723 To je sice možné, ale je to spekulace. Chápu, že mají autoři teď málo prostoru, ale mohli tam prdnout jednu krátkou scénu, kde se někdo někomu zmíní, že lordi z Roviny přešli k Lannisterům (třeba i tak, že to přiběhne říct ustrašený voják…V diskuzi Hra o trůny 7×03 - The Queen's Justice: - Ice & Fire Komentář od Magister_Peditum 31. července 2017
-
@Hund Vždyť zima přišla od Dlouhé noci už mnohokrát, jen nebyla tak extrémní a neobjevili se spolu s ní Jiní. Je samozřejmě možné, že zima přišla až se vznikem Jiných, v knižním lore to možná bude trochu složitější, ale v seriálu se často uchylují k…V diskuzi Hra o trůny 7×03 - The Queen's Justice: - Ice & Fire Komentář od Magister_Peditum 31. července 2017
-
@p1e9t9r2 Jako minimálně by občas mohli do dialogů vsunout větu typu: "Už to tu obléháme 2 měsíce." Nebo "Ještě nám ta cesta (někam) potrvá 3 dny." Atd. Občas by ty střihy nepůsobily tak křečovitě. Nebo kdyby tam dali titulek "o pět dní později...".…V diskuzi Hra o trůny 7×03 - The Queen's Justice: - Ice & Fire Komentář od Magister_Peditum 31. července 2017