hodor_the_king
O uživateli
- Přezdívka
- hodor_the_king
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,154
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@elisamartin03 renly? Proč ne rovnou horký koláč? :D jinak s výjimkou stannise, tywina a olenny naprostý souhlas
-
@Tyrion Lannister hm.. je pravda, že většina těch, co by měli šanci porazit stronga je jaksi mrtvá nebo velmi daleko, ale přece jen... že by církev až ak neměla na výběr?V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 30. července 2015
-
@Tyrion Lannister moment, zase tápu... melara je ta kamarádka z flashbacku? Co spadla do studny? Nebude tím pádem její otec už povážlivě starý?V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 29. července 2015
-
@Tyrion Lannister copak tybolt byl nějak extrémě nábožensky založený? (teď si ho vůbec nevybavuju, kdy se vůbec objevil?)V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 29. července 2015
-
A kdo to teda byl ten dick? :-s já nějak vím jenom jméno a nic k němu...
-
Jediné, co mi trochu nesedělo, je formulace "dar života bytostem smrti". Jinak myslím, že přesně takhle by čarostrom mluvil, kdyby mluvil. Těšila jsem se na konec, kde jsem předpokládala jsem zmínku o theonovi, ale i bez ní moc hezké...
-
Někdo se okolo brienne jmenoval mrštný vick nebo dick nebo jak, ale to asi nebyl rytíř, co? :D
-
Opět renly catelyn? Když jeli vyjednávat se stannisem?
-
Nekdo z bratrstva bez praporců aryi?
-
@suertuda on tím vpodstatě jenom posílal aryu do háje, ale že si vybral jako záminku zrovna víno.... genetika je prostě potvora, no :-D
-
@suertuda byl to známý opilec gendry, který pil víno asi tak jednou za celou ságu... Zadávej. :applause:
-
Ne, ne. Nemesis z 50%.
-
Co? Kdo? :-D
-
Ne a malá nápověda: adresátem byl někdo, kdo má momentálně trochu problém s totožností (tj. hlavně jménem, ale nejen)
-
Ne :-D
-
@p1e9t9r2 pokud by útočili divokým ohněm, tak by ostatní říční lordi byli natolik znechucení, že by možná freye dokonce litovali, nehledě na to, že polovina nádob by se rozbila ještě v řadách útočníků, což nechceš...V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 28. července 2015
-
Ne :-D
-
@Direwolf takže symboliku budoucí Theonovy zrady na základě mrtvého zlovlčete jsem si vykonstruovala? Nebo to má souvislost se sedmi bohy?
-
Nene, to by bylo moc jednoduche :-D
-
-
@Achileus závazek nemenší, dát do pořádku vypleněné říční krajiny tak, aby přečkaly zimu. Ale jinak máš asi pravdu.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 27. července 2015
-
@Achileus těm jsou freyové někde a mají lepší možnosti, jak si zdecimovat armádu (dvojčata jsou popisovaná jako celkem těžko dobytelný hrad)V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 27. července 2015
-
@Achileus jop, tomu věří i pozitivní menšina mého mozku, to by bylo fajnV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 27. července 2015
-
@Achileus však jsem psala, že je to veeeelmi pravděpodobné (překlad: je to absolutní blbost). Ale náhodou hodor by jako lord z řekotočí nebyl vůbec marný :-DV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 27. července 2015
-
@Tyrion Lannister howland reed je přece v KL a dělá nejvyššího vrabčáka =D Ne, vážně, jediná šance freyů je, že na ně nikdo ani nezaútočí, což je vážně veeeelmi pravděpodobné. Ale protože karma nefunguje, jak by měla, tak se jejich odpůrci pobijí …V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 27. července 2015
-
@Achileus já vlastně ani nechápu, proč je tak hájím, když bych sama nejradši dvojčata napustila divokým ohněm a počkala, kdo si bude chtít zapálit krb jako první :onfire: Asi vrozené očekávání nejhoršího konce za všech okolností...V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 27. července 2015
-
@Achileus jo, posledních tak 30 let se čeká, že už brzo umře, já vím, ale nepovažuju to za moc důvěryhodnéV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 27. července 2015
-
@Tyrion Lannister já jen říkám, že byli i starší než on, takže se do hrobu ještě chystat nemusíV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 27. července 2015
-
@Achileus @Tyrion Lannister you know nothing. Mistr aemon byl o 8 let starší než frey, který mimochodem určitě nikam nepojede lodí, aby mu to podlomilo zdraví. Jedinou nadějí na jeho smrt jsou nedočkaví dědici a lady stoneheart, ale ti první už čeka…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 27. července 2015
-
@Tyrion Lannister a pak ho zase tisíckrát oživit. Nene, tak jednoduše se zpozdilého lorda nezbavíme :hand:V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od hodor_the_king 27. července 2015