Drake_Rammoray
O uživateli
- Přezdívka
- Drake_Rammoray
- Datum registrace
- Návštěv
- 144
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
A to už jsem vám říkal, že ten seriál se nedrží knih? Ne? To vám je zajímavá storka, ti scénáristi si dělají so chtějí. Jako vopravdu. Matou lidi, míchaj jabka s hruškama a maj v tom díry. Já bych všechny tyhle Hry zakázal.
-
@JoffreyWater
-
@Terezička tak pokud něco najdeš, dej vědět. Utíkat může před pomstou, trestem... ale neznamená to, že to nebyla Arya.
-
@Terezička nic neuvidíš. Je to jen dohad. Klidně to ona může být, přežije a uteče.
-
@Crocuta dáváš * podle toho, jak máš rád postavy, které se objeví v epizodě?! Tak to jo.
-
@David23 to je nápověda ohledně data vydání knihy
-
@Monte Karstark ten lev jde zrovna od kadeřníka, ne?
-
@Mellien jasně, víc Dorne, méně Brana a možná bych občas zařadil i nějaký pěkný tip na chov havranů, ať to člověka poučí
-
@DanielSvatoš teleportovací náramek!
-
@Monte Karstark používání FB nebude tou správnou podmínkou
-
Vzhledem k potvrzení možnosti zásahu Brana do minulosti začíná jeho možný podíl na zešílení Aeryse II. dávat smysl. A taky by mohl popohnat Jaimeho, aby Šíleného krále zabil....
-
tak nic. překlikV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Drake_Rammoray 27. května 2016
-
-
Watchers on the Wall @WatchersOTWall 35 sek.před 36 sekundami Here's your regular reminder that IMDb is fan-edited and fan-updated! If the information exists nowhere else, it can't be trusted.
-
@Wiolla ona tam hlavně povalila ty koše, ve kterých mohl být olej....V diskuzi Hra o trůny 6x04 - Kniha Cizincova - Ice & Fire Komentář od Drake_Rammoray 18. května 2016
-
@svoa00 sledoval bych!
-
Už je to pryč
-
@Terezička dabérka by měla seschlejší poprsí, ne?
-
takže se nic z toho tady nestalo :-D
-
@Dreamer chceš vidět kastráta a pár vojáků jak běhají nazí po lese? :-D
-
-
@Sagart to bych se už jen smál a a vrátil průkazku člena Noční hlídky :-D
-
@Magister_Peditum přesně takový pocit jsem z toho měl :-)
-
@Terezička ale jo, je tam jeden full frontal, kterej ti zajistí polknutí naprázdno :-D
-
Mimochodem, to brodění......bože, oba by zemřeli během pěti minut. A obleční by jim zmrzlo.... Moc, moc chyb.
-
@Magister_Peditum možná naznačují úbytek síly milé MILFky nebo možná loučení se životem (svůj vymění za cizí). Čertví, proč to bylo takhle. I když vzhledem k renoncům v počtu vojáků pronásledujících Sansu, mizení psů nebo teleportace zabijáků to můž…
-
-
Jinak je to Saturday Night Live.... aby jako někdo neměl pocit, že kouká na záběry z natáčení :-D
-
-
@Monte Karstark velmi mocné :-D