AviaRa
O uživateli
- Přezdívka
- AviaRa
- Datum registrace
- Návštěv
- 4,105
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
Nevidím důvod proč by WW nemohli dojít na Jih...Dany by je s draky mohla zastavit až příliš pozdě a akorát by se vrátila do zničeného a mrtvého království... Toť můj názor na "hořkosladký" konec.
-
Mě by spíše zajímalo, proč Noční hlídka nepožádala Stannise, nebo respektive Stannis sám od sebe neposlal alespoň jednu loď do Dračího kamene s rozkazy s těžením obsidiánu = dračího skla...V některém prvních dílů páté série se o tom bavil s Samem, ž…
-
Gepeto: Je rozdíl když se oheň rozdělá/zapálí v budově a venku.. Přesně jsem čekal až někdo zas "zapřemýšlí" a napíše toto
-
-
Ještě by mohli z Joraha udělat Aegona, aby to bylo kompletnější :D
-
Je možné že ten roh co má Victarion je ve skutečnosti roh Zimy? Byl by to celkem troll, kdyby na něj před draky zatroubil, zničil tím Zeď a zatímco by se divil že to nepůsobí tak by ho draci snědli. :D ... Už je to trošku déle co jsem Tanec četl, ta…
-
Jak hodlají Jiní prorazit Zeď, když je "magicky" očarovaná? To ji jako obeplují, nebo si řeknou že třeba za dalších tisíc let tam třeba nebude? :D