Tarin
O uživateli
- Přezdívka
- Tarin
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,690
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
Tywin?
-
Nebylo to někde u Železných?
-
Jorah?
-
@Mirkleus Řekni to D+D a oni umřou smíchy :D
-
@CervenKa Ja, das ist richtig
-
-
Tyrion?
-
Ach jo..Tak zadávej :D
-
-
Příště to chce něco méně konkrétního :D
-
Gendry Arye v Harenově při dialogu o rozbíjení řetězů seveřanským zajatcům
-
@Peterko Konečně :D
-
-
Nikdo neví, třeba GRRM má už Vichry skoro dopsané a chybí mu pár kapitol.Bdi člověče, neb nevíš dne ani hodiny :D
-
Ned?
-
Určitě max. do půlky července, dél to natahovat nemá smysl.
-
-
@hnzanai Ohledně té Zdi-ono po i jedné dýce do břicha je těžké se vůbec udržet na nohou, natož bojovat nebo křičet. Krásně to bylo popsané v knize, kdy Jon chce tasit Dlouhý dráp ale prsty má jako z kamene.
-
@Hildegarda V některých scénách to jde i vidět(nedokonalé CGI)
-
I já už to mám za sebou... Klady +Slepá dívka +Útěk Sansy a Theona ze Zimohradu +Konec Everettovy lásky +Jakžtakž Madr of Dwaguns +Cinkilinky hanba, cinkylinky hanba :D +Pro Hlídku. Zápory -Dorne-WTF? -opouštím Tým Stannis -Epilog z Tance? Není? T…
-
@suertuda Řekl bych, že má doma tajnou kostymérnu :D
-
Tak někdo v KP
-
Neřekl to někdo z žebravých bratří které Brienne potkala v Hostině?
-
Velký Jiný?
-
@Stannis_Baratheon Popravdě, linka v KP mi dělala bez těch dvou větší starosti než linka Greyjoyů, kde se vesměs nudný děj dá shrnout do tří epizod. Dění v Kapitolu má stonásobně větší význam a právě Kevan+Lancel to podepírají.
-
@Stannis_Baratheon Hurá,už jsem si myslel že na toho staříka z prvních dvou sérií zapoměli :D Není to nelogické, zrovna Kevan je v Hostině a Tanci jeden z nejdůležitějších(ne li nejdůležitější) Lannisterů
-
Gratuluji, ale příště se musím umístit i já :)
-
@Achileus K Trojzuci s ním vyrazilo asi čtyřicet tisíc mužů, jestli tohle není podpora minimálně půlky lordů v Západozemí tak nevím co už.
-
Tak tak, a aby nebyla odsunuta do pozadí Margaery,protože co si z knih vzpomínám, Renly plánoval z Margy udělat Robertovu de facto manželku(teda alespoň podle Střetu.)