Denebola
O uživateli
- Přezdívka
- Denebola
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,612
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Myslím, že tak poslední dvě stránky by mohly přejít do Kecáliště.
-
-
Taky mám kámoše vegana :D i když já se mu směju, protože občas si prostě řekne "f*ck it" a dá si něco hrozně neveganského a vždycky k tomu má "dobrý důvod" =D Myslím, že to je každého věc a každý si k tomu dospěje po svém. Nemám ani nic proti normá…
-
-
V diskuzi Aké hrady v Česku a na Slovensku sa podobajú na tie z GoT? Komentář od Denebola 3. května 2016
-
V diskuzi Aké hrady v Česku a na Slovensku sa podobajú na tie z GoT? Komentář od Denebola 3. května 2016
-
V diskuzi Aké hrady v Česku a na Slovensku sa podobajú na tie z GoT? Komentář od Denebola 3. května 2016
-
Jo, a Vysoká zahrada - Lednice-Valtice :)V diskuzi Aké hrady v Česku a na Slovensku sa podobajú na tie z GoT? Komentář od Denebola 3. května 2016
-
@flanker.27 Ten je malý :-P Zimohrad si spíš představuju jako Spišský hrad. Než z něho byla zřícenina, musel vypadat suprově.V diskuzi Aké hrady v Česku a na Slovensku sa podobajú na tie z GoT? Komentář od Denebola 3. května 2016
-
-
@Krisa Nevyrůstala Sansa náhodou během léta, stejně jako ostatní Starkovic děti? Nemyslím si, že by měla s mrazem nějak velké zkušenosti. ;-) Tyto fyzikální detaily mi ale taky moc nevadí, ostatně pro celý filmový průmysl platí v tomto ohledu jiná…
-
@Mellien Doporučuji Ti youtube kanál "CinemaSins" a jejich videa "Everything wrong with ...", ten se na podobné detaily ve filmech zaměřuje. Je to občas sranda, oni sami se ani neberou úplně vážně. :)
-
Vítejte u dalšího dílu Scénáristou za týden, dnešní epizoda s názvem Jak zredukovat velký počet postav snadno a rychle 101. =D Koneckonců, Dorne bylo zprasené už v minulé sérii, tak jenom pokračují v trendu. Takže nám představili cool Hotaha, cool …
-
@Jay Teď nevím, který gympl myslíš :) oba dva jsou na kopci =D Chodila jsem na gympl Lesní čtvrť, tzv. "Lesňák",a chemii mě učila Sáhová.
-
@Blackfish OMG. Jako zlíňačka nemůžu uvěřit vlastním očím. Tak v podzemí našeho města se ukrývala obří klonovací laboratoř. To někomu ukážu z našich, ať se pobaví =D
-
@Tyrion Lannister Přidal by se k Aegonovi, pokud by mu zároveň dokázal pojistit vítězství, například armádou údolí nebo správnými šťouchy do Mace Tyrella. Podle mě ho nebude těžké obrátit proti Lannistrům po Cerseiných hloupostech. A když by se Tomm…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Denebola 17. dubna 2016
-
@Mellien Možná tě mate, že jsme tak trochu OT k předchozí diskuzi, protože životní změny, jak je myslíme my, nejsou až tolik závislé od stavu českého zdravotnictví. Každopádně to neber, že tě chceme odrazovat od toho, jaké máš plány, jak jsi říkal t…
-
@Mellien Já @Krise rozumím, co tím myslí, a mnohokrát jsem se přesvědčila o tom samém. Mít plány je skvělá věc a drž se jich, Melliene, o tom žádná ;-) . Ale možná tě život ještě překvapí, a to nemusí být nutně v negativním smyslu. =D
-
-
-
Moraváci taky "rožní" :)
-
@brbr Děkuju moc :D No i s nápovědama mi to chvíli trvalo, ale pak jsem to rozlouskla. Tu knihu s kosem znám pod anglickým názvem a dokonce jsem si na něj párkrát vzpomněla, ale nějak mi nedocvaklo si zjistit český název.
-
@svoa00 Zatknout toho týpka je bezpochyby na hlavu. :-D Ale stejně tak nechápu jeho motivaci se dožadovat vysvětlení útoků od náhodné muslimky. To je jako kdyby za mnou přišel nějaký Němec a ptal se "Můžeš mi laskavě vysvětlit, co měly jako znamen…
-
Ok, opravdu si nevím rady, zbývají mi tři poslední knihy a tři indície nemůžu rozluštit - sovětského vojáka, dřevěné kladívko (asi takové to soudcovské) a zastřeleného kosa. Dokázal by mi někdo poradit?
-
Četli. Jasně, že to tvrdí, jinak by přišli o spoooustu diváků :D
-
-
-
Mě ta dohoda s Tureckem celkem baví. Vidím to tak na rok, maximálně dva, než začnou evropané fňukat, že jsou zaplaveni přívalem Turků, kteří využili nového bezvízového styku :D
-
A co meč, který Arya hodila do Trojzubce? Joffrey se s ním chvíli před tím chlubil Sanse, jmenoval se Lví zub nebo tak nějak. Ten nebyl z Valyrijské oceli?
-
Nevíte, jestli se někde v Praze hraje Zootopia v originálním znění s titulky?