Velbloud

O uživateli

Přezdívka
Velbloud
Datum registrace
Návštěv
2,094
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • @M1on: Já mám nejradši tyhle dvě: a Oba dva z první série. Je legrační, že tu druhou písničku si daleko víc pamatuju z tohohle filmu, i když tam je pravda v trochu jiném aranžmá.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Velbloud 28. července 2014
  • @Dlady: Já si ještě pamatuju, že jsem kdysi četl něco, co se jmenovalo "Divocí a zlí". Vzhledem k tomu, že to bylo taky stažené bůh ví odkud, tak si nejsem jistý, jestli se to jmenovalo stejně i ve skutečnosti, ale pamatuji si, že ve srovnání s Nočn…
  • @Thorar Byla, ale když mi bylo šest, tak jsme to milovali.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Velbloud 18. července 2014
  • Vždyť je to pravda ;-) A navíc všichni v SAMBEL i v IRA mají cool irskej přízvuk, kterému není vůbec rozumět.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Velbloud 18. července 2014
  • V diskuzi TV seriály Komentář od Velbloud 18. července 2014
  • V diskuzi TV seriály Komentář od Velbloud 18. července 2014
  • @M1on: Tak já asi narazil až na ty dramatické díly. Ale jinak jsem na tom stejně jako @brbr, radši už nic nového nenačínám, protože není čas to sledovat. S SOA to bylo úplně stejně. Dokoukal jsem to do konce třetí série, kde bylo dílčí vyvrcholení a…
    V diskuzi TV seriály Komentář od Velbloud 17. července 2014
  • Já jsem viděl jenom pár dílů doprostřed a asi to byla chyba Breaking Bad mě moc nechytlo. Zato Trávu, tu miluju. Myslím seriál. Ale pravda je, že až na objekt zájmu si ty seriály nejsou typově moc podobné.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Velbloud 17. července 2014
  • Jako ten herec, a proč?
    V diskuzi TV seriály Komentář od Velbloud 17. července 2014
  • @M1on Ježiši kriste, co to je?? Tak jsem si zase nechtěně rozšířil obzory.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Velbloud 15. července 2014
  • @M1on: Teď nevím, co myslíš tím elektrický, jestli motorku (vstřiky) nebo ten zapík. Míra prokaučování díky intervenci se u těch dvou položek dramaticky liší. :-) Pokud by šlo jenom o ten zapalovač, tak jsem si jistý, že mě intervence stála mnohem v…
    V diskuzi TV seriály Komentář od Velbloud 15. července 2014
  • @Jay: The greatest action story .... ever told. Byla to úžasná záležitost. Přišlo mi to vtipný a to, představte si, jsem nikdy neviděl Terminátora.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Velbloud 15. července 2014
  • @Everett_Young: Ježiš, to už to má tolik řad? Já jsem skončil u třetí. Pak jsem dokoukání seriálu oslavil tím, že jsem si koupil tématický ZIPPáč a zavázal se, že do roka a do dne si koupím HD. :-) Zatím nic.
    V diskuzi TV seriály Komentář od Velbloud 15. července 2014
  • @Jay: A pak ještě: "Who are you, some kind of viseguy?... Well, actually, yes..."
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Velbloud 12. července 2014
  • @svoa00: Mě taky ne. Popravdě řečeno mi z toho bylo tak nedobře, že jsem to rozcházel ještě celý druhý den. Ono se asi dalo čekat, že to nějak podobně skončí, ale stejně jsem až do poslední vteřiny doufal.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Velbloud 30. června 2014
  • @Hildegarda: Tak jen do toho, knížku jsem nečetl, ale prý je ještě lepší než film. Mimochodem, hlavní roli hraje Asa Butterfield z Enderovy hry.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Velbloud 30. června 2014
  • Tak to jsem to špatně pochopil. Já myslel, že myslíš, že nejsme cílovka vysílání ČT obecně...
  • @Nevada: Ale je to škoda, že nejsme cílovka. Já si jako součást veřejnosti připadám. :-) Pěkně to řekl v nějakém rozhovoru Michal Rybka. Pořad zrušili, protože jim na to koukali lidi... A proto je důležité nestavět hospody u silnice na Písek.
  • Před malou chvílí jsem dokoukal film "Chlapec v pruhovaném pyžamu". Po jeho shlédnutí jsem strávil dlouhou chvíli na terase s lahví whisky a krabičkou cigaret (a na mém projevu je to možná vidět). Nejsem už úplně mladý a zažil jsem už leccos, ale je…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Velbloud 29. června 2014
  • @Everett_Young Tak to je s většinou těch šílených zákonů, které se tradují po internetu. Najít zdroje je často těžké, ne-li nemožné (v elektronické podobě). Na druhou stranu fakt, že britská ústava není ukotvena v písemné podobě, podle mě nemá souvi…
  • Já to s těmi Skoty slyšel jenom jako historku. Když si to vygooglíš, vypadne Ti, že to mělo platit v Yorku a to v následující verzi (nejčastější): "Je legální zavraždit Skota, který má u sebe luk a šíp a nachází se uvnitř historických hradeb Yorku, …
  • "A není to málo Akiro Isamoviči?" (jméno otce jsem si musel najít :-))
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Velbloud 26. června 2014
  • Obecně jsme ale trochu OT.
  • @Miya: Nesouhlasil bych s tím, že všechny tyto nesmysly vychází jenom z precedentů. Podle mě je mylná představa, že se anglosaský právní systém skládá jen a pouze z precedentů, stejně tak, jako že kontinentální systém je vždy a striktně založen jeno…
  • @Gepeto: Amerika je plná divných lidí a čím víc na jih, tím je to horší. :-) Já si třeba pamatuji, jak nám náš profesor vykládal, že v Alabamě mají zákon, podle kterého je v neděli zakázáno venčit aligátory. Pravda je, že jsem později hledal, jestli…
  • V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Velbloud 20. června 2014
  • Sakra, já než něco napíšu, tak je diskuse o dvě stránky a o dvě témata někde jinde.
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Velbloud 19. června 2014
  • Třeba Vykoupení z věznice Shawshank, Forrest Gump, Přelet nad kukaččím hnízdem, Kmotři??
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Velbloud 19. června 2014
  • A ještě Vás navnadím. Na dveřích Pentagonu by měl viset následující seznam pokynů pro případ pořádání invaze kamkoliv: "- Potvrďte si, zda má nepřátelská země armádu. Pokud ano, nepředpokládejte, že ji lze porazit za jeden den. - Najděte přesné mapy…
    V diskuzi Co zrovna čtete? Komentář od Velbloud 18. června 2014

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě