JoffreyWater
O uživateli
- Přezdívka
- JoffreyWater
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,360
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Tak do westerosu už stejně přišla zima, takže jestli se tam chce dostat tak se s ní bude muset potýkat tak jako tak ať už tam přijde odkudkoliv. A zdecimování armády zimou Martinovi cizí není. A navíc by jí mohli podpořit právě divocí.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 23. května 2014
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 23. května 2014
-
Když tamtudy zvládli vést armádu divocí, proč by nemohla Daenerys? Mohla by se dát dohromady s divokými, přece jenom brání utlačované. Případně s aliancí divocí + noční hlídka(záleží na tom jak to s ní dopadne po tom atentátu na Jona). Případně by m…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 23. května 2014
-
Nemusí zrovna projít stínem, ale třeba se dostane do westerosu ze severu(jihu)V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 23. května 2014
-
"Pokud projdete Stínem(za Ašajem), tak vyjdete na sever od Zdi - tato teorie se objevila v debatě, tak ji přidávám" Projde tudy Daenerys a vpadne Jiným do zad.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 22. května 2014
-
Nezbývá nic jiného než čekat na vichry a doufat že se v nich vyjasní kdo to je.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 21. května 2014
-
Jak sem psal, tak bych to že ho "zabili už dávno" nebral úplně doslovně. Ono tam bylo něco o tom že Bran se bál že ho zabijou nebo tak něco, a ona řekla že ho zabili už dávno, nejspíš to bylo jenom konstatování že už je mrtvý, ne že umřel před nějak…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 21. května 2014
-
@Slenjoy A protože to bude epilog tak se uchlastá k smrti.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 21. května 2014
-
A ona tam je někde zmínka že je proti němu zelenověštec(nebo kdo) mladík?V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 21. května 2014
-
Sice kvůli Benjenovi uspořádali velkou výpravu za zeď, ale jinak mi tam zatim přijde jako celkem zbytečná postava, tak věřim tomu že to je on.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 21. května 2014
-
@Jay Však Coldhands je nemrtvý. Benjen pro mě není zrovna sympaťák, já Starky moc v lásce nemám, ale věřim tomu že on Coldhands je.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 21. května 2014
-
Tak zpátky ke knížkám, před chvílí mi to nedalo a přečetl jsem si Branovu kapitolu kde děti lesa tvrdí že studenoruký "umřel už dávno". Z tohodle bych nevyvozoval že to není Benjen, mohlo to být myšleno tak, jako že už je prostě mrtvý, nebral bych t…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 20. května 2014
-
Já s nim nezačal.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 20. května 2014
-
Ale nejvíc podle mě zmršili Jaimeho charakter. Přesněji řečeno v prvních sériích. Jako on sice není zrovna svatoušek, ale přijde mi že z něj udělali mnohem většího zmrda než je. Třeba to jak zabil toho jeho bratrance, nějak mi k němu nesedí že by ta…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 20. května 2014
-
Neměl mít Daario náhodou Modré vlasy a vousy? Jeho vzhled dost zmršili, ten nový herec už to nezachrání, ikdyž je lepší než ten slizoun co ho hrál ve třetí sérii.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 20. května 2014
-
A hlavně u Varyse nechápu jednu věc. Tvrdí že nenávidí magii, přitom draci jsou magická stvoření, tak proč chce dosadit Targaryeny na trůn?
-
Já věřim tomu že Varysovi jde opravdu o to aby v říši vládl mír a klid. Jenom nevím proč chce na trůn dosadit zrovna Targaryeny. Vždyť vždycky když se narodí Targaryen si bohové hodí mincí, takže se klidně může stát že další generaci máme nového mad…
-
On se vůbec celý seriál dost často tváří jako kdyby žádná knížka neexistovala. Což mě štve u všech filmů podle knižní předlohy.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 20. května 2014
-
Moje teorie ke konci ságy: Myslim, že Pán světla a velký jiný jsou 2 bohové, kteří se vzájemně nenávidí a hrají spolu svojí vlastní hru o trůny. A že draci jsou výtvor, nebo mají něco společného s pánem světla(draci jsou stvoření ohně a pán světla j…
-
@Mikjan A nebo půlstránkovými popisy co má postava na sobě. Už začínám být alergický na slovo živůtek.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 20. května 2014
-
Taky jsem to někde četl, původně prý měla vyjít do konce roku 2014, ale nějak se to prodlužuje. Ale tak už je polovina roku 2014, to už uteče jako nic. Prý už má napsáno přes 1000 stránek, takže už by to nemělo trvat dlouho. Ale jak to tak vypadá, t…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 20. května 2014
-
Myslim že Vichrů už se dočkáme brzo.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 20. května 2014
-
@Everett_Young Mě nějak nepřišlo že by malíček věděl co se stane dřív než se to stane. On spíš manipuluje s lidmi tak aby mu hráli do karet. Umí odhadnout lidi a způsoby jejich chování a jednání. Že by to byl nějaký věštec a prorok mi nepřijde. A ja…
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 20. května 2014
-
Moji oblíbenci jsou Tyrion, Snow(ikdyž ten je občas na ránu), Jaime(toho jsem si oblíbil už od první knížky, narozdíl od lidí co si ho oblíbili až když byl jako POV, akorát s tim jak konfrontoval Neda v KL, odjel a nechal ho vojákům mě naštval, přiš…
-
@Everett_Young Samozřejmě že kdybych žil ve světě ASOIAF tak bych se s nim asi moc nekamarádíčkoval, stejně jako se spoustou jiných postav. Ale právě to že je loajální jenom sám sobě je na něm skvělé. Nejlepší způsob jak přežít, nevěřit nikomu, jeno…
-
@Everett_Young Je to tim že fandim záporákům. A taky kvůli té jeho nešťastné lásce ke Cat. Miloval jí, ale ona mu jeho city neopětovala a navíc dostal do držky od jejího snoubence. A navíc je to výborný hráč, hru o trůny hraje mistrovsky a tam kde j…
-
Já malíčkovi fandim, je to moje oblíbená postava, ale myslim si že to s nim nedopadne dobře. Zatim mu všechno vycházelo a procházelo, takže si nemyslim že to bude pokračovat. Ví Sansa že jí podrazil fotříka když konfrontoval Joffreyho? Pokud vim tak…
-
@Baron Ta láska taky nemusí znamenat lásku k fyzické osobě, ale může to být nějaký jiný druh lásky. Třeba láska k vlasti nebo tak něco. Uvidíme.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 19. května 2014
-
Jaqen je buď ve starém městě a nebo v Braavosu (ten chlápek co školí Aryu). Spíš se přikláním k tomu starému městu.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 19. května 2014