JoffreyWater
O uživateli
- Přezdívka
- JoffreyWater
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,360
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Lannisteři jsou prostě lepší než Starkové. Podívejme se na to takhle, kdo by byl lepší král, Tywin nebo Ned? Rozhodně Tywin.
-
@Everett_Young Taky si myslím že fight Oberyn vs. Jaime by byl epičtější než Oberyn vs. Mountain. Ale myslím že Jaimemu by se mohlo rovnat víc lidí. Syrio Forell, Gregor Clegane, Sandor Clegane, GreatJon, spousta divokých(dobře vyzbrojených), Qhorin…
-
@Achileus Černá ryba je jediný Tully kterého nemám chuť podřezat, jediné čím mě trochu vytočil bylo to jak se navážel do Jaimeho před branami Řekotočí... to jak jím opovrhuje, jak ho nenazývá zbabělcem ale mrzákem... ale jinak mi nevadil, narozdíl o…
-
@Achileus Tak to jo :D tak v domě (hradu) hrůzy by při delším pobytu nejspíš zešílel každý :D
-
@Achileus Trochu se ztracím, co je špatného na Whentech?
-
S Joffem aspoň byla sranda :D
-
@Everett_Young Na tom něco bude :D
-
@Achileus Já už jsem nějak smířený s tím že umře, stejně tak jsem s tím smířený u Stannise. Ale nejvíc mi vyhrkly slzy do očí když Jaime přišel o ruku. Ale tak to byl takový trest od osudu za zmrzačení Brana. Brana mi bylo celkem líto, mrzáctví nepř…
-
@Achileus A Malíčka jsem si narozdíl od Edmura oblíbil :D
-
Tak Bran postrádal pud zebezáchovy, lézt po vysokých zdech atd. bez jakéhokoliv jištění...
-
Já si myslím, možná se se mnou na tom někteří shodnou, že Horster Tully měl dát zbrojmistrovi Řekotočí padáka. Měl na starost výcvik Edmura a Malíčka... a ani jeden z nich neoplývá bojovými schopnostmi.
-
@Benji @Achileus Co vím já je to, že při čtení jejích kapitol a kapitol ve kterých účinkovala se mi svírala pěst a hrozně mi ta kráva lezla na nervy.
-
Kdyby tam nebyla Lady Stoneheart, tak by tam byla celkem zbytečná postava Berica Dondarriona, Brienne by za ní nemohla vést Jaimeho... Myslím že autor má ty knihy dost promyšlené, proč by jako měla být omyl? Protože se to pár píčusům nelíbí?
-
@Depresor Když to autor udělal takhle, tak to udělal takhle a nejspíš s ní má něco v plánu. Když se to těm lidem nelíbí tak ať to nečtou a místo toho píčování jdou sami něco napsat.
-
Když to nebudeme brát podle jednotlivců ale podle kvalit a schopností rodů, jejich využití v bitvě, jejich území a vazalů, tak každý má své přednosti i slabosti. Starkové-seveřané: Ti mi přijdou jako bersekři, jejich síla je na souši, divocí váleční…
-
@Everett_Young Zabitím Malíčka ne, toho mám rád, ale tím ostatním možná ano.
-
No, možná jsem v některých věcech trochu přeháněl, ale její charakter mi přišel děsně nesympatický.
-
Proč jí nemám rád? Protože to je takový ten typ "hej močky, já jsem Tully, k tomu Starkova čubička, vy jste hovna a jenom to co tvrdím já je správné, hej Stannisi a Renly, vy kdybyste byli moji synové tak vám dám zaracha. A ty skřete, chtěl jsi zabí…
-
Mám teorii ohledně Světlonoše, podle mě to není nějaký určitý meč který je někde schovaný, ale může to být jakýkoliv meč který se zakalí v srdci ženy. Buďto jenom Valyrijská ocel, nebo to může být kterýkoliv meč. I ten falešný meč co má Stannis může…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 15. srpna 2014
-
@JoeGyry Souhlasím s poslední větou. Jaime v knize je frajer, v seriálu mě jeho postava hrozně irituje.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 15. srpna 2014
-
@Everett_Young Mám dojem že jsem často četl že muž má větší nárok než žena.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 15. srpna 2014
-
Pokud je naživu mužský člen rodu, ať už se jedná o strýce nebo o kohokoliv, vždy má větší právo než žena, i kdyby to byla nejstarší manželská dcera.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 15. srpna 2014
-
To dědictví je nějaké zmatené. Melete sračky.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 15. srpna 2014
-
@Everett_Young Náhodou mám :D ale jako myslel jsem že takhle to ve westerosu funguje, tak nevím.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 14. srpna 2014
-
@Everett_Young Když tam tím tak přemýšlím, tak to možná bylo vyřčeno v seriálu ne v knížce, mám v tom trochu bordel :D ale vždycky jsem si myslel že to tak je, že pokud má někdo naživu pouze dcery, ale také bratry tak dědictví přejde na nejstaršího …V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 14. srpna 2014
-
@Gepeto Ano, to jsem tvrdil. Tvrdil jsem že dědit může, ne že nemůže :D že to není královská garda ani noční hlídka.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 14. srpna 2014
-
@Gepeto Já neříkám že je septon a vim že není.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 14. srpna 2014
-
@Everett_Young Vážně? Já myslel, že třeba hned v první knize bylo zmíněno že pokud by Joffrey neměl žádného mužského dědice tak by trůn přešel na jeho mladšího bratra. V případě že nežije žádný mužský dědic, Kevan i Lancel mužští dědicové jsou.V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 14. srpna 2014
-
@Nevada Proč by nebyl? Dědicem skály byl Kevan, po jeho smrti to dědictví přešlo na jeho nejstaršího žijícího syna, Lancela. Ten sice je vrabčák, ale to není královská garda nebo noční hlídka, dědic stále je. Však i Kevan říká že místo toho vrabčáct…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 14. srpna 2014
-
Není náhodou dědicem Skály Lancel?V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 14. srpna 2014