JoffreyWater
O uživateli
- Přezdívka
- JoffreyWater
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,360
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Tak nejdřív jsem tomu moc nevěřil, ale začínám taky nabývat dojmu, že z Ollyho se pro fanoušky seriálu brzo stane jedna z nejnenáviděnějšíh postav :D I když mě to trochu irituje, doufal jsem, že to bude aspoň někdo dospělej. Ale tak pořád tam je Yar…
-
@Arutha U každý ne, jenom u většiny :D
-
-
-
Jiní: Ovládnou svět/ budou poraženi a nastane léto, které bude už navždycky.
-
Celá linka v Dorne je jeden velkej trapas, Tyeniny kozy to už nezachrání.
-
@sveva Rovnou můžeš otevřít i diskuzi k 5x03 a 5x04 :D
-
-
Jinak mě něco napadlo, co jsem tak kde četl, tak většina lidí má za to, že se v knížkách ještě podíváme na Casterlyovu skálu a že se na ní podíváme s Cersei. Ale mě napadlo, že se na ní podíváme spíš s Jaimem. Soudě podle toho snu co se mu zdál. Že …V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 9. ledna 2015
-
Já jsem si včera přečetl pár posledních kapitol z Tance a tohle mě docela zarazilo. Při minulém čtení jsem byl asi moc rozhozen z té události se Snowem, takže jsem to nějak nezaregistroval, ale teď jsem fakt čuměl. Pak jsem si uvědomil, že to možná …V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 9. ledna 2015
-
Zdravím, mám dotaz ohledně poslední Selmyho kapitoly v Tanci, trochu jsem nepobral jednu věc. Citace: Galazza Galare vstala. „Takto odpovídá Yunkai na tvoji nabídku, sere. Varovala jsem tě, že jejich odpověď se ti líbit nebude. Takže si vybrali vál…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 8. ledna 2015
-
@Nevada Je to tak, ale teď nevim kdo zadává, jestli ty nebo @vertas ,tak si třeba střihněte.
-
Komu?
-
-
Nejvyšší septon Cersei.
-
Rodrik o Catelyn někomu... Máše Hedle?
-
Tak to bude nějaký Stannisův rytíř (Davos to podle mě nebude, ten by takovou brutalitu nenavrhoval), říkající to Stannisovi o nějaké ostrovní pevnosti. Ale jméno... nevím.
-
Stannis o Skagosu? :D Nevím
-
A co Mother of Dragons?V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od JoffreyWater 23. srpna 2014
-
Jon Snow Grennovi?
-
@Nevada Ono nelze ukázat na jednoho člověka a říct "ten je za to zodpovědný, on tu válku rozpoutal". Roli v rozpoutání války hrálo mnohem víc lidí a faktorů.
-
@Gepeto Ale i tak by mě asi nečekalo to menší panství, nebo ano?
-
@Gepeto V tom případě by mě ale odsunuli k noční hlídce, což by bylo nemilé.
-
Samozřejmě by mi hrozilo že mě někdo sejme, takové riziko podstupuje každý člověk, ale bylo by mnohem menší než u prvorozeného syna.
-
Kdybych já žil ve světě písně, chtěl bych být druhorozený syn nějakého lorda. A aby se mi narodil ještě alespoň jeden bratr. Protože pak by na mě neleželo břemeno dědictví, kde bych se pak musel pohybovat v oněch vyšších kruzích, kde by hrozilo že m…
-
@Nevada Dokážu. Joffreyho nakonec svrhnul (zabil) on.
-
@Elendir Malíček je podle mého kladnější postava než mnou zmínění. Ti se přímo vyžívají v sadismu, mučení a zabíjení. Malíček sice jde přez mrtvoly, ale že by se vyžíval v sadismu, mučení a zabíjení bych neřekl. On je prostě intrikán.
-
@Nevada Joffrey, Ramsay, Vargo Hoat... jsou mnohem větší svině než Malíček.
-
Tyrion Mormontovi.