Aviv
O uživateli
- Přezdívka
- Aviv
- Datum registrace
- Návštěv
- 13,078
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Hej, je to vydarená postava a keď z neho zoškrabeme roky cynizmu, niečo nezhrdzavené rytierske by sa tam ešte zablyšťať mohlo. A plně podporuji malého zlatovlasého hocha na Tarthu pár let po tomhle.
-
-
No jo, nejspíš už i hlemýždě se ptají, že kde se sakra ten kulatý pán zdržel. :D Víťaz ich vyberá. Z času na čas to hodil do publika, nech navrhujú veci, myslím, že sa to dá aj spojiť, že časť autor, časť publikum, ale každopádne máš právomoc vybrať…V diskuzi Vyhlášení výsledků 19. kola I&F fan povídek - Ice & Fire Komentář od Aviv 16. prosince 2020
-
I ty ve vodě vypadali překvapeně.
-
Blahoželám, šestka bola fakt nádherná a dojemná. Nápady na témy do ďalšieho kola už máš? Vďaka za túto príležitosť písať, za účasť, spätnú väzbu a Nevadin manažment.V diskuzi Vyhlášení výsledků 19. kola I&F fan povídek - Ice & Fire Komentář od Aviv 15. prosince 2020
-
Jeden usí a Nočního recepčního jsem viděla, hodně líbilo. Sakra, tenhle prosinec je co do spisovatelských úmrtí nějaký drsný.
-
Chce to vzpomínkové čtění.
-
Ano, teď mám i já chuť vyběhnout a s vlky pádit po lese. Toto bylo priam terapeutické na počúvanie. Petrin hlas je tak trocha zvukový balzam a obsah taky.
-
Pôvabné. :D
-
-
Se mi líbí to decentní schování Brieniných intimních partií za pozvednutý meč. :D Ostatky po tanci Draku na zelenkavém dně pusobivé, taky Jeyne a Theon před dorazením ke stromu a ty Dornské jízdní záběry. I černobílá série se povedla - hlavně ružičk…
-
S díki posílám i virtuální kapesníček.
-
Troška zákopových techník
-
No ale dyť pravdu říká.
-
Vďaka za palec i za tak intenzivní reakci na protagonistu.
-
Juchuchú, piš, piš, piš! A sme radi, že sa páčilo a že bola poskytnutá spätná väzba a hodnotenie.
-
Jako směs ukážky i umění jsem hezké videa viděla u Timelab. Väčšina je krátka ale Hymn to the great city je trištvrtehodina o Petrohrade s kopou experimentálnych záberov a scén zo života. https://www.youtube.com/c/TimelabPro/videos
-
Možná jsou příbuzné uštěkaných čivav. :D
-
Jo, je to naprosto jiná liga. Ale to i ten materiál. Tuhle minule jsem zjišťovala jaký je muj názor na obsah posledních dvou epizod seriálu Outlander, zda se teda shodnu s pár lidmi, nebo ne a jako... Klobúk dole pred hercami, lebo to bol psychotero…
-
Fantastické.
-
Co jsi čekala? :D
-
Akože riešili sme to aj v amatérskej školskej produkcii, bolo tam vášnivé pobozkanie a potrebovali sme zistiť ako na to. Skúsili sme také naozaj a ta holka sebou ucukla fakt vyděšeně, ikdyž tomu chtěla dát šanci. Takže místo toho se vymyslel optický…
-
Pomáhajú s choreografiou. Tie scény sú sice iba akože, ale stále to môže byť pre zúčastnených nepríjemné a predtým sa zvyklo nechať hercov nech niečo spontánne vymyslia. Teraz tam je takáto osoba, aby dozerala na to, že si nikdo neublíži, že sa jasn…
-
Ďakujem. Nuž, vlastný ako vlastný, do veľkej miery len požičaný z iného fandomu, ale je tam istá vlastná invencia.
-
S radostí.
-
Díky. Obzvlášť když draci nejsou tvým tématem.
-
O fan filmu Nienor Níniel šlyším poprvé, takže dík za upozornění. Dám ho sem.
-
Šípim isté riziká, že by sa mohli priveľmi snažiť priblížiť Hre o tróny, ale hul bych nad tím zatím nelámala.
-
-