Aviv
O uživateli
- Přezdívka
- Aviv
- Datum registrace
- Návštěv
- 13,078
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Jelen a lvice dost dobří, taky ukazování meče. Dany a Jon na té poslední tam mají téměř i docela dusno. A ségry z věže mají báječně naštvané ksichtíky.
-
Jo, napríklad tie vlasy sú troška ako mal jeho Achilles.
-
-
No tak tedy hodně štěstí.
-
Prý jim nechutnají kvuli jistému kožnímu sekrétu. Alespoň když jde o kombinaci něterých druhu. Jinde jiné žaby jedí jiné paouky a opačně.
-
-
Tiež po tom poškuľujem.
-
Prišiel mi, že vyčnieva z radu, udiera do očí takým fajn spôsobom, takže ma teší, že podobne zapôsobil aj na niekoho ďalšieho.
-
-
-
-
Gandalf je lepší, ale taky haluz.
-
Svatá nebesa! Protože ono je to zostříhano fakt dobře. "That must be boring." - škubání okem :-D
-
:D
-
-
Čo to? Prvý apríl už bol. Neviem, byť tam, stavila by som skôr na Aryine námorné dobrodružstvá.
-
-
-
Jú, tak to budu vyhlížet.
-
-
-
Nám to jedno být muže, ale kdyby vyšlo najevo v knize, některým postavám by nemuselo a to by pak mohlo být zajímavé.
-
-
Tak myslím, že kdyby narazil na ságu, která popisuje, jak jeden hrdina provedl špecl hrdinský výkon s reverzne chyteným mečom, tak povie "no a toto je ďalší odkaz na folklór, pekné, čo všetko si naštudovali a podarilo sa im to tam zahrnúť". On jemu…
-
Tohle posouvám dál.
-
@derfel Na téma oštěpu se vyjádřil Metatron v 14:30. Není to náhodná věc, se to v jakés ságe vyskytlo. A navíc se v první polovině (po obligátní reklamní pasáži) pustil do "ohnivých bran Helu" a etymologie anglického hell vedle romano-jazykového in…
-
-
Když na to přišlo více lidí v minulosti, klidně mohl i on teď. Ale s tím jak rád implementuje historické věci (Stark-York a Lannister-Lancaster) si spíš myslím, že se s tím setkal.
-
Pěkný nález, jen co je pravda.
-
Nápodobně. Od července by to mohlo být se mnou zajímavější.