biggris
O uživateli
- Přezdívka
- biggris
- Datum registrace
- Návštěv
- 3,499
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Sansa Oharovi? I kdyz, na ni to zni moc moudre:-D
-
Berik?
-
Davos Stanisovi?
-
Davos o Strakosovi
-
Ja myslim, ze Ned hned v prvni kapitole po poprave toho zbeha. Jenze komu? Branovi? Jonovi? Robovi?
-
Vsak to souhlasi ne?
-
@Jay podle me to bude takova napoveda nenapoveda.
-
Stannis? Melisandre? Davosovi?
-
Syrio Forel? Nic lepsiho a pravdepodobnejsiho me asi uz nenapadne:-)
-
To je urcite v ty pasazi, jak Tyrion cestuje z Orliho hnizda a ochoci si tlupu horalu a tohle tam popisuje u jednoho z tech kmenu
-
Laskavy muz pote, co oslepil Aryu?
-
Taky jsem pro skryti na mobilech
-
@hodor_the_king 2 a 3 jaj =D Edit: a vlastne i ta jednicka =DV diskuzi !!!POZOR SPOILER VŠECH DÍLŮ SERIÁLU A VŠECH KNIH!!! Teorie z Písně a z Hry Komentář od biggris 14. června 2015
-
V diskuzi !!!POZOR SPOILER VŠECH DÍLŮ SERIÁLU A VŠECH KNIH!!! Teorie z Písně a z Hry Komentář od biggris 14. června 2015
-
V diskuzi !!!POZOR SPOILER VŠECH DÍLŮ SERIÁLU A VŠECH KNIH!!! Teorie z Písně a z Hry Komentář od biggris 14. června 2015
-
Vsak ja to taky tak pochopil jako takovy popichnuti. A ja si popichnout chtel taky a do MB se to dela celkem snadno:-)
-
@sfik No, to my Boleslavaci si radi myslime, ze mesto automobilu je jej jedno na svete =D
-
A co takhle nekdo z mesta automobilu? :-k
-
@skelet jo, tohle dava docela smysl
-
No jo, ted to vypada, ze neverim na draky pod zimohradem a pritom skocim na takovou vymejslenku:-DV diskuzi !!!POZOR SPOILER VŠECH DÍLŮ SERIÁLU A VŠECH KNIH!!! Teorie z Písně a z Hry Komentář od biggris 12. června 2015
-
V diskuzi !!!POZOR SPOILER VŠECH DÍLŮ SERIÁLU A VŠECH KNIH!!! Teorie z Písně a z Hry Komentář od biggris 12. června 2015
-
Je nejaka, aspon teoreticka, moznost presunout ten uzivatelskej panel pri zobrazeni pro mobily nekam nahoru? Tak jak je to na PC?
-
@Direwolf Uz se vratilo na zpatky na svoje misto. Pod ikonku ozubenyho kolecka vpravo nahore (pc) resp. dole (mobil). Nebo spon ja to tak mam
-
@Riokai to me taky zmatlo, jeste abysme snad na foru premejsleli nebo co =D
-
Kam zmizelo to tlacitko z fora "oznacit vse jako prectene"? Resp. celej ten panel jak se vyskytoval nahore? Nebo aspon na mobilu ho tu nemam. Edit: tak panel jsem nasel, fikane jste ho prestehovali dolu, ale to tlacitko stejne zmizelo. Ted je tam po…
-
Koukam, ze za preklad takovej, jakej je, muzem bejt vskutku radi =D
-
@p1e9t9r2 tak brali se v septu pred zraky sedmi, takze by i pred zraky sedmi melo bejt to manzelstvi zneplatneny
-
A marie dolezalova jako sansa
-
Skoda, ze neni kratsi, takhle je to moc jednoduchy =D
-
Kdo je sakra panos Dalbrige?