Terezička
O uživateli
- Přezdívka
- Terezička
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,999
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
@JoffreyWater Na zacházení se Stannisem, Malíčkem a Jaimem, no a z poslendí řady s Varysem... a Tyrionem... se tady na fóru nadávalo velmi. Akorát internetové humory a memy se vyrojily až k 8. řadě, čili je logické, že staršími postavami se nezaobír…
-
Souhlasím s postřehem, že když se odtrhl Sever, měli Železní a Dorne hned následovat. All hail Bran the broken, king of four kingdoms.
-
-
-
-
-
@Kalam Mekhar Jiná část internetu říká, že je tohle upravená fotka, nebo že jde o pracovní záběr, ze kterého se v seriálu použil jen detail. Může to někdo, kdo má díl uložený, ověřit?
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Schovávání Jona za šutrem bylo super, jak chtěl pomoct Branovi ale prostě se tam nemohl dostat. Rozhlídne se a vidí ostatní obránce v bezvýchodných situacích.
-
Na internetech jsem se dočetla, že jak Mel říkala "zabila jsi hnědé oči, zelené oči i modré oči" tak tím měla Aryu pobídnout, aby na sebe vzala podobu zombíka. Bylo to tak, nebo se jen divák snažil najít vysvětlení, jak se tam nepozorovaně dostala?