Henky
O uživateli
- Přezdívka
- Henky
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,337
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Ani bych neřekl...dlouho se o tom mluvilo a pak se to rychle zlepšilo. Důkazem budiž dvě česká jména v prvním kole draftu - Pasta a Vrána. Řekl bych, že naše zemička na draftu nabídla zhruba stejnou kvalitu, jako Švédsko.
-
Bronn, Šae
-
Kanada bude neskutečně nabušená, na ni se těším. V Montrealu budou mít parádní kulisu. Rusáci nic moc, až na pár vyjímek, jako jsou Kraskovsky, Buchnevich, Sorokin a hlavně Barbashev. Švédové by mohli být taky letos slabší. Nylander s Kempem to neut…
-
-
-
Já určitě. Budu se dívat na co nejvíce zápasů. Zajimají mě i ostatní celky, kromě Slovenska :D
-
Třeba nějaký perfekcionista, jako je Nolan
-
-
Tyrion Jaimemu
-
-
-
Vsadím boty, že většina nečtenářů si stejně myslí, že je Erebor Thorinův bratr :D
-
Přesně. Túrin Turambar je boží.
-
Co mě nasralo, je hodnocení takových blbů, jako jsi ty...
-
Asi tak...Bitva pěti armád je slabší odvárek oproti bitvě na Pelennorských pláních. Natočení Silmarillionu si nějak nedokážu představit. To by těch filmů muselo být aspoň deset.
-
Velký rozdíl tam ani nebude. Žádné super efekty ve 3D nejsou, akorát jednou mě šíp trefil do levého oka :D
-
Nejslabší díl z celé Středozemě...
-
Aeron
-
Tyrion Ellarii
-
Jsem slabý hráč :( :D Pomyslel si to Victarion o soše na lodi Eurona. Má Lady, máte právo na další citát :)
-
-
Luck :D ten borec snad už nikdy nic jiného neřekl :D za minutku tu něco dám
-
Myslím že jo...jejich rod měl něco společného s Targaryeny, když dobyli Westeros. Já se snad na Vichry už ani netěším...všechny ty teorie čtenářům i Martinovi přerůstají přes hlavu.
-
A ta ironie, že si Robert Baratheon vlastně vzal Targaryenku :D
-
Tak když to nebyl Sam ''ser Prasátko'' Tarly, tak další zvířecí jména tam jsou třeba: Karl Koňský Hnát
-
1. Lannister 2. Greyjoy 3. Martell 4. Targaryen 5. Baratheon 6. Stark 7. Tyrell
-
Jojen o Bloodravenovi
-
Kraster
-
Příjde mi, že se o každém hradu v západozemí mluví jako o nedobytném.V diskuzi The World of Ice and Fire – Svět ledu a ohně - Ice & Fire Komentář od Henky 21. listopadu 2014
-
Netuším, tak zkusím aspoň Conningtona.