CervenKa
O uživateli
- Přezdívka
- CervenKa
- Datum registrace
- Návštěv
- 5,534
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@DanielSvatoš @Gepeto Aha, tak dík za tip, též jsem nevěděla, že už je druhá. Tu první jsem onehdá zvládla za jednu sobotu... Prostě nešlo přestat :D
-
@Michelle Jo, zvláštní je, že má nápad čtvrt roku na to, aby přišel, celou dobu se někde fláká, ale za pět dvanáct ve chvíli zoufalství se milosrdně dostaví :wall:
-
@Michelle No jo, ty tu vlastně působíš trochu jako trenér, posledně jsi mě vyhecovala k těm pidibásničkám :D
-
My letos s mamkou pekly na poslední chvíli a zmákly jsme během dvou odpolední osm druhů v normálním množství. Poté jsem vždycky odpadla únavou a hlady (jak snadno při tom pečení člověk zapomene na jídlo :D). Nejvíc mě naštvalo, když se mi, hladové, …
-
Jasně, kdyby si je dal jako A, jak by mu pak držela košila? :D
-
@Monte Karstark Jo jo, souhlas, moc pěkné
-
@Monte Karstark Super popisky :D
-
@Dreamer Uíou! :anxious: ehm, mějte se tu, vrátím se, až nadejde čas strany 343. :arrow: Hodně zdaru s chovem :D
-
@Monte Karstark Pěkné. Ale obávám se, že do srpna na to zapomenu :)
-
@Dreamer Ty jsi ale dobrá duše, to bych nedovedla, s těmito tvory odmítám sdílet stejnou místnost. :D Chceš si vypěstovat motýla?
-
-
Dostala jsem nápad zahrnující Vánoce a lístky na Star Wars a zjišťuju, že patrně nebude realizovatelný: všechna kina v okolí darovaného mají promítání SW vypsané přesně do 23. 12, mezi svátky už nic. Chápu to u cinestaru, který má obvykle program je…
-
-
-
Mám 76 a velkou radost :D Kupodivu vyšly tipovačky znaků rodů, to jsem vážně střílela od boku. Ale sem tam jsem i něco věděla... ;-) Velký dík a pochvala @Monte Karstark
-
@Dreamer Zcela souhlasím, kdybych neměla rýmu a víkendové pracovní povinnosti, taky jdu... no aspoň do parku. Ale i tak jsem cvok, chodím bez deštníku, vykláním se z okna a dýchám ten sychravý vzduch... a pak se divím, že mám rýmu :D
-
@Monte Karstark Dobré! Mám bídných 145 a stydím se, že jsem si nevzpomněla třeba na Podricka, ale stejně je to dobrá hra :-)
-
-
Tak ještě jeden pokus: Cersei Vrabčákovi?
-
Mám 80 a uhádla jsem i pár filmů, co jsem neviděla :D
-
Zní mi to jako výrok o Sedmicípé hvězdě. Takže by to mohlo být řečeno třeba... co třeba Tyene Doranovi, když ji posílal do KP?
-
Dobře, dobře :applause: Jdu vyvěsit startovní pásku pro nápady a očekávám frontu! Pěkná témata, snad se urodí.
-
Bolton starší?
-
@Tyrion Lannister Nevím, co mě děsí víc, jestli Johnyho proslov nebo ty vlasy :-( Každopádně jsem upoutána :D
-
@Michelle Já jsem taky nevěděla, že jsem poeta :D
-
-
Gratulace vítězce a všem zúčastněným, povídky se vážně povedly :-D
-
-
Jo tenhle! Tak na toho jsem fakt už zapomněla :D
-
@Gepeto Pokud se nepletu, je řeč o těchto (na stránce úplně dole): http://www.kosmas.cz/hledani/strana?Filters.AuthorId=-9059&Filters.Filtered=True&sortBy=datum&page=2&query=