CervenKa
O uživateli
- Přezdívka
- CervenKa
- Datum registrace
- Návštěv
- 5,534
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Poslední dobou pořád točím duo First Aid Kit. Narazila jsem na ně právě díky tomuto GoT videu, ale mají spoustu jiných skvělých písniček.
-
-
xy - Kevan, yx - Tyrion?
-
Robb?
-
@Everett_Young :-k @DanielSvatoš Myslím, že mi to demo ještě chvíli vydrží. Musím řádně cvičit, mně totiž titul sebrali :D
-
Teda lidi, vy nevíte, jak jste nebezpeční: jen tak mimochodem se tu bavíte o nějakém Crusader Kings, člověk si na chvilku zkusí demo a pak u toho sedí až do jedné a jde spát bez večeře :twisted: Zachránilo mě jen to, že počítač už toho měl dost, tak…
-
@rekhyt Fakt, jo? Tak to je zajímavý detail... Ale kdyby byla "na druhé straně", projevilo by se to i jinak, ne? Nemrtví jsou tak nějak bez ducha, chodci jsou přinejmenším přízrační a studení :) Ale mohl by to být dobrý zvrat. Druhá Noční královna? …V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od CervenKa 28. května 2014
-
Jo, taky ke každému videu, co posílám svým okolním nečtenářům, připisuju varování, ať na ty komenty nekoukají. Nechápu, co z toho ti lidi mají. Sama jsem si loni někde pod trailerem přečetla, že bude "Rudá svatba" (a pak rychle utekla bez podrobnos…
-
-
A co Robb? Při příležitosti dálkového jednání s Lannistery o výměně rukojmí.
-
Lord Blackwood Jaimemu?
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od CervenKa 24. května 2014
-
@baltim Správně! :applause: Doplnění pro zvědavé hadače: jde o diskuzi se Stannisem o sjednoceném Západozemí nad Aegonovým stolem.
-
Ten to nebyl.
-
-
Přiživím se na tvém nápadu ;) Mellisandra?
-
@Jay Nemám, to řešení se mi líbí (a fakt jsem ho dřív neslyšela, nebo spíš zapomněla). Jen mě pobavila představa, že chudák Stannis teď za účast na nadpřirozené vraždě pyká tím, že chodí po světě úplně bez stínu. :)
-
@Jay Jo ták... 8-O Stín odešel, a už se nevrátil? :D
-
Čistě technicky, Lucemburkové "v dějinách ČR" je hloupost. Když už, tak Českých zemí (ČZ?) nebo tak něco. Jinak poslední Přemyslovci a Lucemburkové mě taky vždycky bavili nejvíc. A možná ještě Velká Morava, ale o té už jsem všecko zapomněla. :(
-
Kde jste přišli na to, že Stannis nemá stín? :anxious: @Miya Zajímavá myšlenka. A za mě dík za připomenutí těch výjevů o kryptách: Těm Jonovým snům jsem rozuměla jako "žádný Zimohrad, musíš zůstat na Zdi", ale ta Branova část...to už jsem pozapomn…
-
@JoffreyWater Než by Dany mohli divocí nebo hlídka pomoct, musela by k nim nejdřív dojít. Sever za Zdí je (jak si ho představuju) oblast tím míň obydlená, čím víc severněji jsi - a pokud se Dany podle téhle teorie vynoří na nejsevernějším severu, bu…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od CervenKa 23. května 2014
-
@Jay Dobře, je fakt, že vycházím z toho českého překladu. A beru to spíš obrazně. Pokud bereš "herce" jako herce, pak to na Varyse sedí nejlíp, to ano. Na druhou stranu, když i ostatní jsou označeni nepřímo, proč by Quaithe tady označovala skutečnéh…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od CervenKa 22. května 2014
-
Dokonce Halloween? Není on původně Svátek všech svatých? To ale asi nemá cenu řešit, že :anxious:
-
Taky chápu "loutkový drak" ve významu drak někým vedený (nejednající z vlastní vůle), případně někým nastrčený. Ten anglický význam nevylučuje ani jedno, a Aegon by mohl být obojí (hlavně podle těch Blackfyreovských teorií). @Gepeto Takže pokud je "…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od CervenKa 22. května 2014
-
A jestli se netrefil ZoiD, tak to byl určitě Donal Noye.
-
Robb?
-
@JoffreyWater Ano, to je sice jasné, ale krom toho se snaží Sansu využít i jinak. Kdyby si ji rovnou nechal pro sebe, nic víc by mu z toho nekáplo, takže ze situace nejdřív vytříská, co se dá ;-) A moc se mi líbí ta happyendová teorie, že zrovna n…
-
@Jitka Sakra, já věděla, že mám dát ten těžší :) Gratuluju, zcela správně, jedeš.
-
-
Jon! K Duchovi (překvapivě :D). Moje oblíbená scéna :-)