CervenKa
O uživateli
- Přezdívka
- CervenKa
- Datum registrace
- Návštěv
- 5,534
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
@Tyrion Lannister Tak osmdesát stran fakt nevymyslíš za den :D
-
@Tyrion Lannister Ty jo, to bude počteníčko! :-o Včera mě zachvátila kreativita, a sice teda vrchol písemnictví to není, ale jako jednohubka snad dobrý :D
-
@Tyrion Lannister No jo. Jedeš :D
-
-
Ach jo, mě furt nic nenapadlo, takže asi už nic nenapíšu... :-x Takže se budu jen těšit.
-
Počkat, to znám! Ale kdo to řek? Sakryš. Určitě to bylo na severu. Aemon?
-
Mohlo by to být o Tywinovi... Co třeba Genna?
-
@Thorar Jo, ponuré, fantastické, a místy je tam pár depresivních scén :)
-
@Thorar Krom těchto jsem na dvojce kdysi viděla Zámek v oblacích, taky pěkné http://www.csfd.cz/film/91936-zamek-v-oblacich/
-
@sfik No, taky si nepamatuju, jak to přesně bylo, a to jsem na to koukala před měsícem :-k Jen že kolem toho dělali velké haló ve smyslu "teď už je to fakt jisté". Takže to beru jako signál pro diváky, že si s nečekaným návratem nemají dělat naděje…
-
-
-
To je skvělé! :-D
-
@Monte Karstark Super obrázek. Zcela zřejmě zobrazuje názor obou zúčastněných na Robbovy fešné copánky :D
-
@Everett_Young Kdo to sakra je Cameron Mitchell? :-k
-
-
Temerant? Tak to jsem vážně přehlédla. 8-O Rothfussův doslov pobavil. Auri je skvělá, teď je to zcela jisté. Mám teď značné výčitky z neuspořádanosti svého pokoje. Bydlím tu už čtvrt roku a pořád nevím, kde mají věci své místo. :anxious:
-
A příští díl seriálu se jmenuje "Tanec draků"! Takže je všem jasné, co nás čeká - Daenerys uspořádá taneční párty a protože je poslední z draků, bude mít pořádné sólo!
-
@Monte Karstark Mně napadla akorát Harma psí hlava, ale to byla trochu jiná nátura. :-D S Val jsem si tuhle paní teda vůbec nespojila, tu tam ostatně ani nečekám - všecko, čím byla v knize, vynechali nebo předali Tormundovi.
-
-
@Mellien V mrazu jsem, pravda, nic zapalovat nezkoušela. Nicméně svůj komenář jsem nemyslela přímo tak, že se měli snažit palisádu zapálit, ale že by bylo hloupé nepoužít oheň jen proto, aby při střelbě po nemrtvých eventuálně nechytla. Prostě mi p…
-
-
@paulcz Jak si to pamatuju, byly předtím "nejnovější" nad "kategoriemi", takže teoreticky jsem pro návrh @brbr. Jestli to teda půjde. Jinak je to moc pěkné, jdu to víc prozkoumat :-)
-
V diskuzi Spoilery/rozdíly v seriálu - (spoiler všech knih a epizod seriálu) Komentář od CervenKa 30. května 2015
-
@Riokai Počkej po státnicích :D
-
-
@Everett_Young @Krisa Tam jsou obrázky! :D Dneska jsem si ji taky rozbalila, ale než budu moct číst, musím ještě dokončit předchozí knihu...
-
-
Třeba Sam?