Ptolemaios

O uživateli

Přezdívka
Ptolemaios
Datum registrace
Návštěv
84
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • Á, konečne zúročím opakované čítanie Ságy! Povedal to Donal Noye nejakým natvrdlým pomocníkom pri bránení Čierneho hradu, resp. pri prípravách na útok divokých, ktorí obišli Zeď... snáď to bude stačiť, už si nepamätám odkiaľ tí pacholci boli...
  • V diskuzi Hobit Komentář od Ptolemaios 19. prosince 2013
  • Ach, nevidieť PP, koľká škoda... takto ostane tvoja zbierka smrtí Seana Beana nekompletná. Podľa mňa je Hobbit dobrý (jednotka, na dvojku si ešte počkám), no nepáči sa mi tá prehnaná a absolútne nevhodne zakomponovaná "rodinná" atmosféra, ktorá spô…
    V diskuzi Hobit Komentář od Ptolemaios 19. prosince 2013

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě